GE3 - Popularita

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 8/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Víš, já v té době taky hrál (už nějaký ten rok), takže to se mnou nebudeš mít tak jednoduché :) Botky jsem v té době moc nevídal. Přišel PP a časem botek plno všude. Já netvrdím, že má verze je nutně pravdivá. Možná jsem předtím botky nepotkával náhodou, možná jsem je ještě neuměl rozpoznat... Ale čekal bych že pravda bude někde mezi. Ty však tvrdíš něco zcela radikálního a konkrétního. Máš pro to nějaké důkazy? Jak to víš? Hráčský pohled? Info od BP? Nezlob se, ale nepřijde mi moc normální zbavovat se botek tím, že přidávám do hry novinky a doufám, že zrovna tyto konkrétní změny kódu způsobí nefunčnost botek. A navíc jako náhodou to jsou zrovna takové novinky, které jsou velmi drahé. Jen se ptám.

    Jinak já rozhodně nejsem proti novinkám - např. dnešní trend se mi líbí velice - i jsem to psal - bez nich se elita nudí a to není dobré. Že by bez vývoje byla hra v háji - naprostý souhlas. Ale co s tím? Já vím, že absolutně vzato to má dnes nováček lehčí. Jenže dřív, když člověk začal, tak krom výhod pro nováčky, nebyly LF-4, PP, a hlavně plné mapy UFE hráčů. Prostě ten rozdíl mezi nováčkem a elitou se zvětšuje - musí, jinak by hra stagnovala. Jenže co s tím, aby to pro nováčky nebylo odpudivé? Já bych dnes nezačal né proto, že "by se mi nechtělo". Nezačal bych ani, kdybych DO předtím v životě neviděl. Jednoduše proto, že bych si spočetl, kolik toho potřebuju na dohnání hráčů co hrají od začátku (abych si s nimi užil zajímavých soubojů), zjistil, že by to bylo na leta (možná i desítky), odhadl bych si kolik toho přibude v průběhu této doby - pak už by to jistě byly desítky let (hra není můj životní cíl, netrávím na tom 6h denně, nebo tak něco) a prostě už bych to nezapl. A teď je otázkou, co s tím? Dle mého názoru nestačí tvrdit: "Žádný problém není, my to měli taky těžké, tak si nestěžujte". Chtělo by to nějaké dlouhodobé řešení, protože ano, je to dlouhodobá hra.

    To, co dělá BP teď je chválihodné - ale myslím, že to stačit nebude. Teoreticky, kdyby se držel rozdíl mezi úplným nováčkem a úplným UFE konstantní, fungovalo by to. Ale to by to nováčci museli mít ještě snažší a hlavně s přibývajícím časem by se jim to muselo stále zlehčovat. A to se elitě nebude líbit.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/15
  2. Drift1

    Drift1 User

    Upřímně..dřív když zavedli třeba Havoce tak neuběhly ani dva dny a už jsem viděl některé lodě plně červené..to mě přešla chuť...když začly LF4 tak jsem jen četl jak se kdo chlubí kolik už jich má..přešla mě chuť...když jsem večer vylétl na X2 a puknul jednoho streunera za hodinu tak mě chuť taky přešla...nakonec když jsem letěl na port,stál tam 3 minuty a přiletěl frajer co mě složil v zoně neutočení zatímco do něj šilo 10 lodí a neubraly ani měkké F tak mě chuť přešla uplně..ale stále jsem si říkal že bude líp a že jim to jednou vrátím...každou věc kterou získám mi udělá radost na týden..vždy jsem rád za nějakou akci která je..na halloween jsem se napakoval..jak?mám postavené první tři brány 2x,jednu zetu a z poloviny deltu...dost to pomohlo..těším se na vánoce jak malý co chystají..nekoukám na designy a jiné ale na uridium,kredity a jiné co získám skoro zadarmo.Chtěl jsem přestat ale bez práce nejsou koláče tak jsem zabral...když to vezmu zpětně tak bez havocu,LF4 a jiných vymožeností klany byli klanmy,hráči hráčmi a já sám sebou..byla legrace když si sbírám a najednou bum..klan o 20 hráčích na lovu..byla legrace když jsem makal aby jsem mohl vydražit letoun,dal na něj 100 mega a bum přebylo mě nějaký pako který ty kredity nedalo poctivě ani náhodou...ani kamarád neměl kliku..za poslední iris v aukci dal 490 mega kreditu a to měl kliku...na invazi jsme střílely kucurbia..a po skončení měly radost z tolika kreditu a uridia...našly se dny kdy jsem to proklínal že nemužu létat protože mě během hodiny sundaly snad 20x ale nevzdal jsem to...začal jsem před havocema,LF4 kama,apisem,zeusem atd..na mapě se kochal lodí UFO které sídlilo chvilku na x1 mapě..potkával ho i jinde,sibelon na x4 byl pro mě výzvou a 200 sibelonu honbou měsíční a pul za odměnou...
     
  3. Mě by jedno řešení této situace, do které to došlo možná i napadalo :) Bylo by asi trošku nepříjemné pro pár hráčů hlavně lovců, ale..Zkrátka..jak už sem tu psal..Upozorňující radar přítomnosti cizí lodě z X-2 přidat i na mapy X-3 a X-4 a vykompenzovat to elitě rozšířením horních map s o něco silnějšíma NPC (nepočítám pirátské mapy, tam za velkou nevýhodu považuji miny, speciální funkce NPC obzvlášť zpomalení, odmaskování a chybějící bonusové boxy, neláká tolik) a ani mapu s Ubery..ta je zase až moc přístupná všem firmám..prostě něco jako jsou staré i nové mapy doplnit ještě o třetí firemní sekci..tam by si elita mohla v klidu vydělávat na lepších NPC a na spodních mapách by měli větší klid a větší ochranu..a ty střední mapy X5,6,7,8 by byla taková ta zlatá střední cesta, něco mezi :)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/15
  4. no dej pokoj.. uz ted je tech map tolik ze kolikrat i na GE1 abych korist hledala lupou...
     
  5. Little_Tali A chceš pokoj s výhledem na rybník do ulice či do zahrádky? :D Tam jde právě o to jestli za kořist považuješ hráče nebo NPC a o tom to celé je právě ;) však sem i psal že lovcům by se z tohodle ježily vlasy :D ale na X-1 se s tím člověk smířit tenkrát musel a u X-2 ten radar..a taky to nakonec šlo :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak to si sa veľmi zle pozeral;). Botky už vo veľkom lietali aj pred profilom pilota. Hlavne to bolo zbieranie boxov a strieľanie NPC.

    V tom čase keď sa začali chrliť novinky, som už bol moderátor. Novinky mali byť samozrejme zavedené aj tak, no nie tak rýchlo po sebe. Avšak vyhodilo sa upgrade na novinku a botky zmizli. Čo že sa to stalo? No prešiel nejaký čas a znova s botky objavili. Tak šup ďalšie upgrade a botky boli preč a zas nejaký čas a botky boli späť. Tak znova novinka a upgrade a sledovanie ako program dostať z hry. Veľmi nešťastné riešenie. A takto to pokračovalo a pritom sa snažili zistiť ako to funguje a ako to dostať z hry. No a potom prišlo k tomu nešťastnému blokovaniu, keď to chmatlo aj čistých hráčov.

    Tak že tak nejak to bolo. ;)
    Tak toto už vôbec nie. Nováčik sa ma naučiť že lovec môže číhať všade. Kurňa od toho ta hra je. V tejto hre sa musí naučiť nováčik prežiť a ak to nedokáže, tak tu nemá čo robiť, lebo pri každom probléme bude fňukať. Podom odporúčam piškvorky a človeče , no neviem či aj to nebude tvrdé, ak ho pred domčekom protihráč vyhodí.:rolleyes:
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Co je na tom že by si je musela hledat?..já taky hledám a dělám u toho ukoly na cizích jako jsou struny,lordky,mordoni a pod...plus lodě :D
     
  8. na x-1 ani x-2 jsem nikdy nelovila, jsem takova soucitna, spis jsem kolikrat tem malym lodim pomohla, kdyz jsem videla jak se s npc trapi (a delam to dodnes)... vadilo mi to jen tehdy, kdyz jeste nebyla zrusena odmena z bonusaku na x-1 a uz tam byla zona, takze tam vysavace jezdily bez toho, aby je kdokoli ohrozil.. proste smucky nestrilim :)
    jo a teplomer na x-1 a x-2 jsem teda zazila uz od zacatku. Ten mozna nebyl v dobe kamenne, kdy jeste nebyly ani letouny :D

    Drift1
    Kdyz jdu na lode, jdu na lode, ne farmit :D farmit muzu na svych a nemusim na to placat seprom a boostery. Staci ze ranec lodi je narvanej na paladku (ma lod je zatim tema hnusnyma jednosmernyma mapama nepolibena a zustane tak, dokud to jen bude mozny) :D
     
  9. Korben :) Tak radar ještě nedělá štít že ano..pouze by to lovci měli na spodních 4 mapách těžší a né tak snadné což by právě pomohlo vyrovnat ten nepoměr..ostatně..chytrý hráč by i věděl že jak to blikne pomaže všecko k portu a na tom by se dalo i stavět(třeba by se našlo konečně i využití na pro boj trochu nepraktické miny:D)..rozhodně by ubylo sestřelů na spodních 4 mapách a i když by elita prskala přilákalo by to asi právě ty nové hráče ;) No a ty horní firemní mapy/mapa na kterou by se muselo proletět přes Xka až přes X8..to zas by bylo takové zpestření dnes už ten kdo zná mapy nazpaměť uchyluje právě k lovu z nudy (pirátské mapy a Uber mapa sou totiž zase nebezpečné až moc a rozhodně né firemní právě proto je to zase zpětně o těch sestřelech) Ale to já prostě jen tak uvažuju nahlas opouštěl sem tenkrát hru přesně když byly úplně stejné reakce na zavedení neutočení na X1..hře to hodně prospělo i když pár hráčů prskalo že už nemůžou kosit hráče jak na běžícím páse.

    Little_Tali tak po právdě řečeno taky jiné hráče moc nestřílím a hlavně slabé..pokud mě teda někdo nenaštve, nebo holt musím plnit úkoly no :D Rád jim udělám i nějaký ty cargo boxy nebo když vidím jak se lopotí třeba se Sibem či devem..teda vlastním nebo ve skupině pomůžu když můžu :)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/15
  10. chces neco videt, z doby, kdy botky operovaly s teplomerem na x-2? :D ja uz to teda nikdy videt nechci :D

    [​IMG]
     
    K-A-R-E-L, Lord_Scorpion a Korben tohle ocenili.
  11. Korben

    Korben User

    Ty radar :D Všetci by čučali na portoch.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  12. Little_Tali Ježiš tohle mi nedělej, když večeřím..ale dobře Ty :D:D:D

    Btw..kde je brána? :eek::D:D
     
  13. a ted si vem, ze ty porty byly takhle narvany vsechny 3 :D Jeste ti radar pripada jako dobrej napad? :D
     
  14. Little_Tali Klidně se tu pozabíjejte já bych jenom s dovolením prošel k bráně, pokud jí teda najdu, děkuji uctivě :D
    Ale kdo ví, třeba by to opravdu dole na těch dalších dvou mapách přineslo Slunce a klid v duši..Čistá mysl..čisté srdce..čisté nohy :D
    Vzpomínky zůstanou:D
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Little_Tali: Hustý obrázek.

    Tak tohle jsem třeba vůbec nevěděl. To je docela vostrý. Ale jinak jsi mi vpodstatě zopakoval svůj předchozí post. Zajímalo mě hlavně toto:
    Chápu to správně, že když píšeš, žes už byl moderátor, tak šlo právě o to info od BP?

    Pokud ano, zkus si představit tento scénář (netvrdím, že to tak je, jen představit): Pokud by to bylo, jak já psal předtím (s tou chamtivostí), myslíš, že by se vám tím BP chlubilo? Anebo by napsalo právě něco ve stylu, že se chrlením novinek snažili odstranit botky?

    Slyšel jsem i různé jiné scénáře. Např.: že původním záměrem BP bylo přelít své DO hráče do své novější tematicky podobné hry BSG. Proč tedy ze stávajících hráčů souběžně s killnutím hry ještě něco nepumpnout, že? To se pak nepovedlo, neb BSG byla propadák. Opět netvrdím, že to tak je.

    Rád bych v téhle věci měl jasno. Proto mi ale nestačí "prostě to tak je". Rád bych věřil tvé verzi, ale jakožto podezíravý člověk to potřebuji alespoň trochu prokázat. Nejde o to, že bych bych nevěřil tobě. Ale o zdroji informací, jež jsi předložil už trochu pochybuji, neb tím zdrojem bývá (jak sám často píšeš) firma sloužící ke generování zisku a z vlastní zkušnosti vím, že generování zisku dnes obvykle nebývá v souběhu s pravdomluvností.
     
  16. Korben

    Korben User

    -xghost-, Ja ťa nemienim o svojom tvrdení presviedčať. V podstate mi je jedno či mi veríš alebo nie, ja som sem napísal ako to bolo. Nemám potrebu klamať, alebo obhajovať BP, no samozrejme tu nebudem nikoho presviedčať. Inak nevidím dôvod prečo by mali v BP klamať. Je len na nich či dajú dohry, hráči to buď zoberú alebo nie. Mne fakt žili netrhá či mi budeš veriť alebo nie alebo či budete spriadať ďalšie konšpiračné teórie. ;)
    Takých čo jedna babka povedala , tu je viac ako dosť a každý si uverí čomu chce, aj keď je to nezmysel ako to s BSG.:rolleyes:
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  17. -xghost-

    -xghost- User

    Tobě věřím, přesvědčovat mě nemusíš. Ale přeci stačilo napsat: "Můj hráčský pohled", nebo "info od BP" a je hotovo. Každý člověk by měl umět svůj pohled na věc nějak podložit, moderátor fóra pak obzvláště. Ale když je to takový problém, ok. Končím, neb to nemá smysl.
     
  18. Korben

    Korben User

    Ale to je oboje, je to jak od BP, tak aj pozorovanie toho, čo sa dialo. Ako moderátor som tu dá sa povedať každý deň a ak mám na niečo len hráčsky pohľad, tak vždy napíšem že to je len môj názor. Tu som nič také nenapísal. Nikoho by som nepresviedčal len o mojom názore.
     
  19. -xghost-

    -xghost- User

    Dobrá, ač jsem psal, že končím, tohle musím: Mě svým hráčským pohledem vždy přesvědčíš mnohem více než nějakým infem od BP ;) - věřím, že jakožto mod budeš zkušený hráč a že nemáš potřebu klamat. Zatímco nějaké megakorporace, finanční skupiny, machinace s veřejným míněním, statistiky zisku, politika, ... Už holt nejsem až tak naivní o fungování společnosti.
     
  20. Korben

    Korben User

    Ak o niečom nie som presvedčený, tak sa tu ani neozvem. Nikto ma nikdy nenutil napísať niečo čo som nechcel a ani by ma to nedonútil. Vždy píšem len to o čom som presvedčený. Ak sem dám info od BP, tak to jasne napíšem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.