GE6 Slovak Killers - čisto sk/cz klan

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem -Kaperko-, 17/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ahojte, na úvod sa predstavím. Som hráč ‡Kaperko‡ zo serveru Globálna Európa 6. DO hrám 4 roky, za túto dobu som získal hodnosť plukovník (9.xxx.xxx RB), 3 full elitné lode a mnoho, mnoho skúseností s ktorými by som sa rád podelil s novými i skúsenejšími hráčmi (neberte to ako chválenie, chcem len poukázať že nie som hráč čo si založí klan zo srandy a po pár mesiacoch hru vzdá).
    Rozhodol som sa založiť svôj vlastný klan, s ktorým by sme spoločne reprezentovali slovenských hráčov (aj českých, ale popravde čechov na globálkach ja pramálo).

    Klan: [‡SK‡] Slovak Killers
    Základné požiadavky:
    -Aktivita minimálne cez Prime Time (19:00-22:00). Zarábanie a bránovanie mimo Prime Time. (Samozrejme, práca, rodina, deti atď., niekedy sa nedá a chápeme to)
    -Naštítovaná Citadel ako druhá loď pre bránenie základní (možno dorobiť časom). Ak je main loď Solace, Citadel nie je potrebná
    -Nezáleží na vašej výbave. Vaša loď je vaša vec, fullka sa dá spraviť veľmi rýchlo, to čo je dôležité je že máte chuť hrať.
    -Neuprednosťňujem full hráčov, ale tých aktívnych. Kto nebude hrávať, žiaľ pôjde von.
    -Kredity: Dane sú a kredity budú poskytnuté na rozvoj predovšetkým novým hráčom
    -TS: Ak bude, bude povinné cez Prime Time. Bez neho sa brániť základne nedajú
    -Druhá šanca: Každý dostane možnosť sa ku nám vrátiť, ale len raz. Ak niekto znova opustí klan ide na blacklist
    -Žiadosti bez popisu budú automaticky mazané

    Samozrejme existujú výnimky, klan má byť o spolupráci a bez kompromisov je spolupráca nanič.

    Na záver, pokiaľ niekto na GE6 nehrá, ale plánuje začať poteší ma ak využije môj registračný link.
    To sl_SI je tam default, asi nejaká chyba. Po registrácii sa stačí prihlásiť cez darkorbit.sk či darkorbit.cz, sk/cz jazyk potom normálne naskočí.
    Možno skúsiť aj registráciu cez link s koncom =sk_SK
    Som proste zberateľ a taký ambasádor v hangári, to mi ešte chýba :p
    Snáď je to v súlade s pravidlami fóra, ak nie zmažem.
     
    77hrajim77, -baghira2- a Alyctro tohle ocenili.
  2. 77hrajim77

    77hrajim77 User

    chtěl bych tam začít hrát tak pokud mohu rád bych se přidal děkuji
     
  3. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    samozrejme
     
  4. WesT_

    WesT_ User

    Pekne napisane ;-) Prajem vela stastia
     
    -Kaperko- tohle ocenil(a).
  5. [flav]

    [flav] User

    pekny popis aby sa darilo az budem na mape pomozem
     
    -Kaperko- tohle ocenil(a).