GG Beta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem paja363, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. paja363

    paja363 User

    Zdravím, právě mám rozjetou GG Betu, zrovna jsem dodělal vlnu sibelonitů, a pak jsemse někde dočetl, že prý bych se měl bát hlavně poslední vlny protegitů, tak me zajímá, jak to co nejefektivněji udělat. Díky za odpovědi
     
  2. Borat

    Borat User

    No tak najlepšie je rýchla konfa a v stíhačkách len štíty a hádzať len kamikadze.
    Protegitky sú dosť rýchle a otravne. Odporúčam ísť na srdci aby si nestratil rýchlosť.
    Ináč hráč pri slušnej výbave dokáže stať na mieste a odtrelovat ich.
     
  3. paja363

    paja363 User

    No, moje výbava není ještě nějak extra elitní, spíš taková průměrná, formaci Srdce nemám, a kami jen na 1. levelu, což doteď to stačilo, ale rychlé protegity se mi asi jen tak k petovi nedokáže dostat aniž bych byl vyklepanej z toho, že stačí rana a je po mě, bohužel svou blbostí jsem přišel již o dva životy, tak z toho mám trochu lufta...
     
  4. Borat

    Borat User

    Skús nehrotit tu betu pokiaľ sa da alebo počkaj kým sa spawnu všetky 4 vlny (lietaj po mape) a pomaličky ich toc a hadzaj do rohu.
    Ale postačí aj kamikadze level 1 len to budeš dlhšie dávať.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    paja363: Pokud přežiješ kristalony. Osobně bych doporučoval koupit další život.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    slyšeli jsme slovo poloboha a já mu dávám za pravdu.
    A teď vážně. Pokud zdoláš 16 ks velkých kristalonů a dostaneš se na protegity a nevěříš si a máš premium, tak si udělej 2 rychlé konfy a zaštítuj se a pomocí peta a kamikadze to zvládneš? Pro jistotu použij loď aegis a dáš to s opravama snad i na pohodu?
    A pokud nemáš stabilní net, tak bych dokoupil život, nežli bych přišel při lagu nebo tzv. novém spojení o celou bránu?
     
  7. protegit je rychlej a dost jedovatej tak dat primerenou rychlost a dost se zastitovat a tahat je po mape a pak je dodelas v rohu
     
  8. paja363

    paja363 User

    tak díky za rady, život určitě dokoupím, a konfy zkusím trochu poladit, a co se týče kristallonů, tak předpokládám, že jako obvikle první sami od sebe neútočí ne?
     
  9. ale utočí a davaj pekne pecky nejlepe si je dej dohromady a pak pekne zlehka je toc najdi si polohu pri toceni kdy na tebe nedostreli a klidu je das
     
  10. Borat

    Borat User

    paja363 v bránach je každé npc agresívne takže útočí. Len ten život maj dokupeny lebo pri menšom lagu ťa "vymažu". Asi si vieš spočítať koľko ti dajú (cca 8500x 16) a máš dmg všetkých naraz.

    A na radu hráčov ich toč tak aby ta nehitovali dosť často a najlepšie vôbec.
     
    1sventcrash1 tohle ocenil(a).
  11. paja363

    paja363 User

    Díky za rady lidi, Beta hotova, s těmi protegity jsem si nějak poradil i bez ztráty životu :D
     
  12. Borat

    Borat User

    No tak to je dobre.
    Takže potom to považujem za vyriešené :)
    A prajem veľa úspechov v hre.

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.