GG beta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●, 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes jsem rupnul v bráně kvůli lagu, když se to odseklo byl jsem mrtvý. Napsal jsem na podporu a ti mi odepsali že to prověří jestli to není jejich chyba. Neměli by mi vrátit život tak či tak I když to bylo asi kvůli mému internetu?
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● Silne pochybujem, že ti podpora napísala že to preverí. Pokiaľ viem, tak podpora životy v bráne nepreveruje , na to je systémová kontrola.
    Do 48 hodín od straty brány prebehne systémová kontrola a tá preverí či došlo k nejakej chybe u BP v čase straty života. Ak chyba nebude u BP , tak ti bránu nevrátia.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. pěkně pitomý system měli by bránu vracet I když je chyba u mého internetu
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Aha , tak že keď ty máš chybný internet, tak za to môže BP ? :rolleyes:
    Tak že ak sa ti pokazí auto , preto že bude zlý benzín, tak to pôjdeš reklamovať výrobcovi ?
    BP nezodpovedá za kvalitu tvojho pripojenia.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  5. platilo snad BP stavbu mojí brány? Nevím proč mi nemouhou vrátit život když za to může jen připojení. A internet nemám zas tak slabý test: B* ping: 25 ms
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● Ty si platil za výstavbu brány ? Ty si za svoje peniaza kúpil urídium. Kde si ho už použil je tvoja vec, ale za svoje peniaze si dostal to čo si chcel. Ak ti padlo pripojenie , tak sa sťažuj u svojho poskytovateľa internetu a ak si prišiel o život svojou vinou , tak sa sťažuj sám sebe. BP nezodpovedá za chyby , ktoré nespôsobili. Uvedom si že žiadaš aby niekto iný platil za chybu druhého. :rolleyes:

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.