GG brány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karbonada, 19/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karbonada

    Karbonada User

    Dobrý večer,
    chtěl jsem se zeptat, jaktože jedno kliknutí v GG bránách mě to stojí 80 uridia? Přitom mám prémium koupený a ještě k tomu je teď sleva na klikání. Dost mě to naštvalo a díky tomu přišel o hodně uridia. Podle mých zkušeností bych za jedno kliknutí dal 55 uridia přičemž bych ušetřil za jedno kliknutí 25 uridia. Vysvětlíte mi to? Děkuji Karbonada
     
  2. pretože základné kliknutie ta stojí 85U (15% zľava) a tvoje premium dáva zľavu 5% čo je spolu 20% a 100U - 20% = 80U :)
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  3. Karbonada

    Karbonada User

    Předchvilkou mi to došlo, to bych musel mít ještě asi slevák. Děkuju :)
     
  4. jj zo zlavovym klikaj a hlavne ked mas vela uri usetris mnoho uri a aj casu
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak si kúpiš ešte zľavák čo jedalších 25% tak budeš klikať tak ako si počítal :)

    Máš ešte nejaké otázky?
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Y*o*D*i*A*k*: Prosím tě, alespoň čti na co odpovídáš. Takto to vypadá, že ti jde jenom o to mít post bez ohledu na to, zda tvůj příspěvek má hlavu a patu. Hráč Karbonada již odpověď dostal a o na to jak má klikat se vůbec neptal. Prostě si jen neuvědomil, že mu chybí slevák.
     
    Borat a Foяmi tohle ocenili.
  7. Borat

    Borat User

    No, ale nevykopavajte staré témy.
    Hráč odpoveď dostal a Y*o*D*i*A*k* tvoje OT bolo zmazané.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.