GG Kuiper - odmena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aleki, 10/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Aleki

    Aleki User

    Caute.

    No dnes som spravil kuiperku, s cieľom, získať pusat, kedže ten jediný mi chýba. Na konci som dostal 215 000 uri aj keď nemám pusata. Pôvodne som si myslel aj keď som čítal oznamy ohladne kuiper že uri sa dostáva s percentuálnou šancou až keď mám všetky lode ktoré sa z kuiperky dajú získať. Tak teraz neviem či to je chyba alebo sa dačo zmenilo, každopádne stažovať sa nesťažujem, aj 200 k uri poteší :)

    Danke za odpovede :)
     
  2. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Mám to úplně stejně jako ty. Taky nemám design pusat a již několikrát jsem odměnu získal. Spíše si myslím, že ti systém vybere design jako odměnu a až pak vyhodnotí, jestli ho máš, nebo nemáš a dá odměnu. Neřeší se to, jestli máš všechny designy.
     
  3. Presne tak ako píše HEROBRINE. Systém ti náhodne vylosuje loď a keď ju máš dostanes kompenzáciu. Keď nemáš pusat tak to neznamená, že nemôžeš dostať inú loď.

    Ps. Keď máš to urko ta si ho rovno kúp :D
     
  4. Aleki

    Aleki User

    Diki :) lebo nie je to jednoznačne napísané ako to má byť, rsp zmenilo sa to asi nedávno tým hangárom a všetkým. Každopádne uri je fajn, keby ho teraz kupim za 170 k stále zarobím :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Hangarom sa zmenili akurát dizajny čo niečo dávali na lode. Nič iné.

    A keď tak skús počkať na zľavu na lode a vtedy kúp. Kedy bude to neviem :D
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak chápem tomu správne chcel si pusata a dostal si 215K učka. po pravde troška som prekvapený že si dostal uridium kedže stále to bolo tak, že si musel mať všetký lode než si dostal uridium odmenu.

    Skús sa informovať či sa niečo zmenilo alebo ako.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jessie: Já mám pocit že to tak nikdy nebylo, jak píší hráči výše. Nejdřív to losuje design a pak teprve dostáváš náhradu, jako je tomu i u beden, akčních bran, atp. :)
     
  8. Foяmi

    Foяmi User

    Já jsem Jessie taky dostal několikrát U, aniž bych měl Venom design.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Musim poopravit kolegu. Od zaciatku je to v kuiper tak, ze system na konci losuje 1 konkretnu lod, ak ju hrac vlastni, dostane nahradu 200k ucka. Cize aj ked nema vsetky lode mu moze padnut 200k.
     
  10. Aleki

    Aleki User

    Vec vybavená díky. Rsp popisky v biblii su tuším zle, rsp. nedokonalé a nejasné :D
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Aleki: Netuším zda Rsp popisky jsou nedokonalé, neb nevím co to je Rsp. Možná by jsi mohl psát dokonaleji a jasněji své příspěvky. ;)

    P.S. Jediné co by se v bibli dalo dopsat:

    Poznámka:
    Systém může náhodně vybrat jeden z výše uvedených designů a pokud jej již máte, obdržíte místo něj náhradu 200.000 Uridia. To znamená, že náhradu můžete obdržet i tehdy, když vám některý z uvedených designů dosud chybí.​
     
  12. Tuším že Aleki myslel resp., respektive..

    Jinak na popisu v bibli nevidím nic špatné:

    Ta věta jasně znamená jeden náhodný design z daných pěti, nikde není napsané že hráč musí obdržet ten který ještě nevlastní.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Takže predpokladám, že to je uzavreté očividne som žil v totálom omyle :D

    Ďakujem hráčom za spoluprácu a rady :)

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.