GG Lag

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DudyssORIGINAL, 3/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pred 2 min. som išiel zetu a zrazu sa to "zaseklo" a začalo sa mi obnovovať spojenie. Trvalo to iba 4 sekundy, po obnovení som bol mŕtvy. Štíty aj život som mal plný, tak nechápem ako ma mohol 1 melter tak rýchlo zabiť. Mám kablový internet plne funkčný a herný PC. Fakt nechápem prečo mi to zrušilo a následne obnovilo spojenie.

    Dôkaz ( v prvom obrázku vidíme že sa spojenie prerušilo a internet mám a v druhom že problém pretrváva a stále mám internet a ostal mi už len 1 život )
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/12/16
  2. -hejko-

    -hejko- User

    bigpoint ma teraz na viacerych serveroch problemy,zivoty ti vratia do 48 hodin ak je chyba u nich...
    alebo sa spytaj milana mozno ti pomoze :D (vpravo dole)
     
  3. 1. Ja viem že mi ich vrátia, ale Double GG je už len jeden a pol dňa.
    2. Ja som dal myšku v pravo dole naschvál nech je vidno že mám prístup na internete a teda chyba nieje u mňa.
    3. Už som napísal na podporu.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    DudyssORIGINAL musíš počkať čo ti odpovedia, bohužiaľ, víkend, dvojnásobok, 50% cestak z tyzdna kazdy hraje a nahana ranky no. Takze to je na globálnych serveroch.

    Považujem teda za vyriešené a riešiš to na podpore
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.