GG Zeta problém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜”°º≈.RAS.≈º°”˜, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes jsem dělal Zetu a vše bylo OK až do doby ky se objevila první vlna s NPC Devourer, dvakrát za sebou jakmile jsem nakliknul prvního Infernala to okamžitě zamrzlo a nešlo se znovu přihlásit dokud mne NPC nezničili.

    Víte o této chybě?
    Bojím se tam znovu vlézt dokud nebudu vědět,že je to OK
    Díky za odpověď
     
  2. Filthy16

    Filthy16 User

    Mě teď taky třikrát po sobě úplně zamrzl klient a musel jsem několikrát aktualizovat okno..
     
  3. mirec77

    mirec77 User

    Mam podobny problem, zrejme to budu technicke problemy suvisiace s tym orkanom..
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak že tak ako na starom fóre, pokiaľ neuvidím výsledky testov , tak bude téme uzavretá. http://cs.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=195104



    OT post zmazaný
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  5. mirec77

    mirec77 User

    Java test: Version 7 Update 45
    FP: You have version 11,9,900,152 installed
    Google Chrome Verzia 31.0.1650.63 m
    Windows 7 Professional 64 bit.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  6. Korben

    Korben User

    mirec77 V tom linku je len ping test ? Láskavo do svojho postu dolož všetko ostatné.
    Ďakujem.
     
  7. mirec77

    mirec77 User

    Teraz je to ešte horšie, keď nakliknem hráča alebo NPC hra sa mi zamrzne a zobrazí sa mi čierne okno..
     
  8. Korben

    Korben User

  9. mirec77

    mirec77 User

    Ano, hra uz ide.
     
  10. Korben

    Korben User

  11. Kérberos

    Kérberos User

    Ahoj , krom toho že jako vždy mám stížnosti "No toto zase nepadá, ty díky"
    Brány jdou plynule.Jde to i ostatním v klanu /teď cca 5 hráčů dělá brány/:rolleyes:
     
  12. Dneska už brána funguje.
    Vzhledem k tomu co všechno musím dodat k nahlášení problému a žádné šanci na navrácení životů v GG jsem dále nic nepsal.
    Komplikovanost Nahlášení technického problému spíše slouží k odrazení toho co si stěžuje.Protože když vše poskitne stejně nic nedostane.
    Tak díky :)
    10 000 Urka za další život v GG nějak překousnu,páč jinou možnost stejně nemám.
     
  13. Logan

    Logan User

    ˜”°º≈.RAS.≈º°”˜ no dovolim si s tebou nesuhlasit. Nahlasenie technickeho problemu v hre casto ukaze, ze hraci nemaju aktualne veci v PC a potom sa stazuju na to, ze im hra nejde plynulo a su s nou podla nich spojene same problemy bugy a tak dalej.
    Ten kto nam sem vysledky nechce vlozit lebo je to podla neho velmi zdlhave tym dokazuje len to v ako stave ma asi svoj PC a ako sa k problemu stavia, cize pride nahlasi nejaku chybu a caka, ze niekto od nas ho osobne pride pozriet urobi mu poriadok v PC a overi ci je problem v hre alebo v jeho PC ?? Bohuzial takto to nefunguje.

    Ak Ti uz brana funguje temu mozeme uzavriet.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.