GG Zeta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †»Ħőŕşŧ«†, 17/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosím Vás, čo sa stalo s GG Zeta že už nepadajú havocy? Chýba mi už len posledný a asi z 10 brán stále nepadol. Už ma nebaví stavať toľko ziet!
     
  2. Meldin

    Meldin Guest

    Drop dizajnu Havoc je náhodný. nikde není uvedeno, že jej dostaneš z každé zety. Některým se podaří dosáhnout full havoc z 20 bran. jiným z 30.. Je to o náhodě.
     
  3. No tak s tím ti asi neporadím, před časem bych ti řekl, ať zkusíš něco změnit, ale sám teď bojuju s Herkuly a posledních 6 bran mi nepadl a to jsem zkoušel střílet bez elitní výbavy s elitní, bez boostrů, s boostry. Takže asi nějaká letní konstalace, Například z pirátské bedny jsem poslední cenější věc získal před cca 3 měsíci. Asi to holt nepadá.
     
  4. Niekedy mám pocit že zo začiatku viac padali. Už je to bieda. Havocy by mali byť na spôsob hercula že aj keď nemáš full tak ti pridá nejaké to percento na danej stíhačke kde máš design. Takto mi je mojich 9 havocov nanič.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/14
  5. Ber to tak, že zeta je nejvýdělečnější brána, co do ní nacpeš se ti skoro vrátí, pokud máš sleváky a kliku tak se ti vrátí celá a ještě máš navíc šanci na Havok. Kappa se ti nevrátí ani náhodou, jsem rád když mě stojí jen 180 000 Uri a dostanu za ni cca 30 000 uri i se sestřelenými NPC a odměna výrazně horší, když nepadne Herkules. Až poskládám modráky budu dělat jen Zety.
     
  6. já jich potreboval 48 abych byl fuul havoc :D tk povidej že nepadaj :rolleyes: na fuul hercules 41 :cool: tk hodně štěstí a tyrpělivost piloti :)
     
  7. Gahan

    Gahan Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.