global evropa 7

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cannis_Aureus_CZ, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, jelikoz jsem po dlouhe dobe se vratil k teto hre, je tu vse nove, to ocenuji
    ale jestli vubec zacinat, jak dlouho bezi ge7 cca mesicu ? jestli ma cenu vubec zacinat
     
  2. myslim ze zacala v roku 2011 :D :D takze par rokov ma :D
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cannis_Aureus_CZ Ak si prebehnes rebricek tak hned po GE1 je paradoxne GE7 najnarocnejsi server(v ramci global europe 1 az 7). Takze sice to je najmladsia globalka, no ranky a body rebricka su tam vysoke. Len na male porovnanie co som si nedavno zistoval, tak na GE3 je hranica 2-hviezdy niekde okolo 6 mega rankov, na GE7 je to okolo 9 mega. Plukovnik je tam niekde okolo 5-6 mega.

    Ak hladas slabsi server, odporucam CZ3, velmi nizke ranky a rebricek + je to cesky server, takze budes mat aspon s kym komunikovat.
     
  4. lamiX

    lamiX User

    No na cz3 zrovna ne :D
     
  5. PaiMei

    PaiMei User

    Na CZ3 na hvězdu kolem 3,3 mega a na dvouhvězdu kolem 6 mega ranku (MMO).

    dobrej fór :))
     
    sufuzky tohle ocenil(a).
  6. no na cz3 sou sice cesi ale mapy prazdny , ge7 mi pride vic hracu. a jak je to stema zelenejma bednama znih lze ziskat dizajn na golika?
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Cannis_Aureus_CZ: Též bych dal přednost lidnatějšímu serveru před hodností. Pokud ti nevadí hrát na aliance místo firmy a jazyky nejsou tvůj problém je GE1 a GE7 dobrá volba. Pokud chceš hrát firemně a komunikovat česky, pak považuji osobně za nejlepší CZ1.
     
  8. a jak je to se zelenyma truhlama daji se tam najit ty drahe dizajny nebo ne?
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Cannis_Aureus_CZ ano, designy na goliatha se speciální funkcí lze v bednách najít, na tom se nic nezměnilo. Dokonce bych i řekl že při určitých akcích je i podle toho co hráči píšou v chatu i pravděpodobnost nalezení vyšší.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cannis_Aureus_CZ Ak ti nevadia mensie pozicie v rebricku a hodnosti, potom sa daju najst docela zive globalky, v tomto pripade by som asi siel na GE1, tam su pomerne plne mapy u kazdej firmy. Ide o toto, napr. na spominanej GE7 je vela full hracov a zahranicne alliancie si tam robia poriadok. Takze bez dobreho klanu a anglictiny si tam moc nezalietas.

    PaiMei Skutocne az 3,3 na hviezdu? :) Docela zvlastne ked najvyssia hodnota cti tam je niekde okolo 380 mega. Bol som v tom, ze hviezda je len kusok nad 2 mega. Je ale pravda, kde je malo hracov vo firme, tam je aj malo plukovnikov, potom to tych par hracov vyzenie hore.
     
  11. Plaptík

    Plaptík User

    Na ge4 je hviezda okolo 5,9 miliona (MMO najmenej hraná firma) takže mi tu menujete dosť malé čísla chalani. :D
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Plaptík v tom pripade je to skoro rovnake ako na GE7 ak ide o plukovnika. :)

    Chcel som len hraca upozornit aby sa nedal oklamat cislom 7, GE7 moze totiz budit dojdem slabsieho servera kedze je mladsia, no uz davno dobehla strasie globalky. Preslo tam vela hracov zo starych globaliek aby si ziskali lahsie hodnosti, no nakoniec to dopadlo tak, ze ranky tam su uz rovnake a niekde dokonca aj vyssie.
     
  13. PaiMei

    PaiMei User

    Je to tak, pořád se kolem té hranice motám, jeden den hvězdu mám, pak zas ne :). Čest v tomto případě nehraje podle mě moc velkou roli, spíš velký počet nastřílených malých NPC, jestli víš jak to myslím.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Viem presne ako to myslis, aj ja poznam vela milovnikov NPC typu strauner, lordakia a saimon. ;) Kazdopadne to tu riesit nebudeme.

    Ono cest hra najvacsiu ulohu, minimalne bude hrat. Pri dnesnych zlavach a akciach bude cest stupat rapidnym tempom a to sa casom odrazi aj na hodnosti, na inych serveroch to je uz vidiet. Smutne je len to, ze najviac cti maju vacsinou milovnici malych npc...
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  15. jeste se chci zeptat, koupil jsem deset modrejh klicu, a nasel lod citadel a ageis ,ted litam s leonovem, mista v hangaru ale scim mam litat vybavu nemam zadnou eli co je pro mne nej ?
    ------------------------
    tak uz jsem dokoupil mista v hangaru a jeste vydrazim vegu a golika at mam celou partii :) ,akorat radu scim letat, na nizsih mapah s leonovem ale tam nahore scim? jo a jeste se zeptam lodni warp kdyz mam premko tak je gratis, co stoji po premku?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/16
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Cannis_Aureus_CZ nepiš prosím více příspěvků pod sebe, přečti si pravidla přispívání na fórum a propříště použij tlačítko Upravit.

    Teď se kterou lodí létat. Bez výbavu budeš bohužel jednohubka pro lovce. Určitě nelétej na Citadele, jednak to není loď na normální létání, spíše do skupiny, navíc jich na mapách létá málo a jsou hodně hledanou kořistí. Na NPC si vezmi Aegis, její schopnosti slabšímu hráči hodně pomohou. Určitě bych ji upřednostnil před Golíkem.
     
  17. Cannis_Aureus_CZ, za deset klíčů? To gratuluji. Do citadely si dej rozšíření nákladního prostoru, posílej si promerium, ať máš kredity do dražeb. Používej zatím aegis, vybav ho LF3 a B2 štíty, jestli nemáš, tak iris. Za měsíc, dva máš lodičku jak víno. Na farmaření je dobrá formace diamant, ve slevě se dá pořídit za málo.
    Teprve po výbavě draž disajny na aegis.
     
  18. ♦piar♦

    ♦piar♦ User

    Jak jste se bavili o těch hodnestech to nic moc..třeba na ge6 potřebuji na šef-majora 2,5 mega bodů :)
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    ♦piar♦ 5,8 mega na hviezdu alebo 9,2 na dve hviezdy ti pride nic moc? :rolleyes: Sef major je aj inde na podobnych urovniach, uz skoro vsade su vysoke hodnosti.

    CZ3 je vynimka ak ide o nizke ranky kedze tam hra menej ludi a je to hlavne narodny server, tam ine narodnosti moc nechodia a potom je tam mala konkurencia.
     
  20. ♦piar♦

    ♦piar♦ User

    Orome ano příjde,na ge6ce má můj německý kamarád z eic na generálovi 16mega ranků a furt musí dělat brány protože dalších xxx lidí toho generála chce taky :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.