Goliath design

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ®¤Ð€, 17/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ale jeden postreh,prečo potom pozadie mapy TA má nápis TAseason?
    Keď TA sezona začne, bude to napríklad v novinkách?
     
  2. -Neptun-

    -Neptun- User

    Rekl bych ze uz je to funkcni protoze normalne v ikonce TA je odpocet casu a seznam moznych vyher.Akorat porad ten zebricek nechapu :)
     
  3. timoti123

    timoti123 User

    Ano,přesně tohle jsem měl na mysli.
     
  4. a tú ponuku na dizajn vám ešte dáva ? mne už nie
     
  5. assaskocze

    assaskocze User

    Já sem to vyděl asi jen 3krát.. jinak se mi to pak nezobrazovalo .. Což je celkem škoda.. Hodlám si ho koupit ..
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak nabidka na design mi dnes vyskocila 2x po sobe pote co jsem vyskocil z TA, takze je zrejme jeste stale aktivni. Otazka je jedine zda je omezeno kolikrat nabidka vyskoci.
     
  7. assaskocze

    assaskocze User

    Já jsem taky dnes zkoušel TA .. A ani 1 jsem to dnes nevyděl.. Škoda.. A myslíte že kdyby se to objevilo a já si tu stránku uložil a zítra bych šel přes tu stránku a koupil si to ?.. Fungovalo by to ? ..
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Mne osobne vyskocila ponuka hned po prvej TA a vtedy som dizajn aj kupil, odvtedy uz sa mi nezobrazil.

    TA season este nieje aktivna, vcera sa zacala len pre-season, co je vpodstate nieco ako priprava na hlavne sezony. Pre-season ma len symbolicke odmeny, hlavna sezona bude atraktivnejsia. :)

    -Neptun- Treba sledovat poziciu v klientovy v okne TA a nie v menu, menu totiz neukazuje tvoju skutocnu poziciu. Ono system Ta asi nikto nechape, system tam je, len je tam viacero faktorov a nie len jednoducha vyhra.

    =Streuner=. Ked zacne TA season, tak to uvidis v okne TA, pravdepodobne zacne po skonceni pre-season.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Odmena bude atraktívnejšia? Aké odmeny su teraz? Su tam tie goliath dizajny?
    Ja som v TA odohral vela hier a ponuku a dizajn mi to nedalo ani raz,na malom učte ked som bol dalo mi ju po druhom zápase.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    =Streuner=. Vsetko sa coskoro dozviete, bude o tom FAQ. :)

    Ano odmeny budu ine, teraz si mozes samotne odmeny skontrolovat v hre, ked kliknes na okienko TA, tak uplne vpravo je kolonka a v nej je info o odmenach.

    Dizajny budu az v hlavnej sezone, teraz nie.

    edit: A nehral si nahodou vsetky TA duely na aegiske? Tusim musis mat goliatha, inak ponuka nevybehne.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. assaskocze

    assaskocze User

    |Oromë| Já sem to taky zkoušel i s golíkem a nic ..
    PS: Vím že to není původně na mě
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    assaskocze Este k tomu ulozeniu, no neviem.. pravdepodobne by ti na druhy den vyskocila chybova hlaska, toto by som neskusal.

    Nemyslim si, ze tam bude obmedzenie na pocet zobrazeni, ale zase vsetko je mozne. V arene si aj vyhral? Mne to tusim vyskocilo po vitazstve.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. assaskocze

    assaskocze User

    Ano vyhrál sem x3 za sebou a pak i prohrával sem, ale už sem to prostě neviděl.. Nebo je možné že by sem někdo dal odkaz přes jaký to jde koupit ?.. Ale nevím jestli by se to přidalo tomu hráči co přidal odkaz nebo ten kdo si to koupil :D
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    assaskocze no kdyby sem někdo ten odkaz vložil, na 99,9% by ti to vyhodilo chybovou hlášku, nebo přesměrovalo na přihlašovací stránku. :) To je asi jako by jsi se chtěl přihlásit na cizí účet tak, že ti ten druhý zkopíruje URL odkazu jeho hlavní stránky, což je samozřejmě nesmysl.
     
  15. assaskocze

    assaskocze User

    Byl to jen návrh.. Už vím že to nejde.. :)
     
  16. Callisto

    Callisto User

    Vlákno dlouho neaktivní, uzamykám.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.