goliath

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem m0mLP, 7/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. m0mLP

    m0mLP User

    Zdravím.
    Vydražila som si loď goliath a nejde mi ju obsadiť moju vegu som už predala a teraz nemám loď a goliath mi nejde.
    ID:100676165
     
  2. Korben

    Korben User

    Pozri sa dobre po kliknutí na hangár a dole v zásobníku máš loď, potom už stačí kliknúť na tlačítko obsadiť. :)

    Klikni na odkaz a prečítaj si Hangar guide v.2
     
  3. m0mLP

    m0mLP User

    klikám a nejde to ... ak keby som ju nemala ani obchod mi nejde robí mi to isté kliknem a nič ...
     
  4. Korben

    Korben User

    Resetni hru a mala by si mať loď v hale. Stačilo len potvrdiť obsadenie.
     
  5. m0mLP

    m0mLP User

    mne ani neukazuje tu tabulku na potrvrdenie ako keby som na to ani neklikla... a odhlasiť som sa skúšala
     
  6. Korben

    Korben User

    m0mLP Pripadám si ako by som písal čínskymi znakmi. Resetni hru , vymaž si pamäť prehliadača. Loď som ti vložil do hangárovej haly.
    Ak sa ti hala nezobrazuje , tak si skontroluj verziu javy. Java test
     
  7. m0mLP

    m0mLP User

    ďakujem .. loď už mám zobrazuje sa mi ale stále mi nejde kupovať ... môže byť chyba aj v počítači??
     
  8. Korben

    Korben User

    No najskôr to bude asi chyba u teba, klikni na ten odkaz čo som ti vložil a napíš mi sem aktuálnu verziu javy.
    Mne u teba munícia kúpiť išla.

    buy ROCKET-10002014-11-07 12:06:58
     
  9. m0mLP

    m0mLP User

    version 8 update 25 je moja verzia javy
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak neviem čo ti tam chýba , ale po kontrole ti ide všetko.
     
  11. m0mLP

    m0mLP User

    cez iny počitač to ide aj mne ... :/ ale cez môj nie nemôžu to byť nastavenia alebo ja neviem čo?
    ---------------------------------------
    admine ďakujem za snahu vyriešiť to ale už je to vyriešené stačilo zmeniť prehliadač :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/11/14
  12. Korben

    Korben User

    V tom prípade považujem problém za vyriešený.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.