grafická aktualizace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jednouranou13, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. id 72783580 servr ge7

    zdravím.jak napovídá název vlákna(nikde jsem zatím takové nenašel),musím se vyjádřit k novému vylepšení.no vylepšení,to není zrovna přesný název.celá obrazovka mírně kostičkuje a probleskávají bílé tečky,skoro jako chumelení.moje loď,ostatní lodě,npc a boxy kostičkují daleko více.to,že po sestřelení npc to udělá pár efektů mi celkově jako vylepšení vůbec nepřijde,tedy alespoň u mě.dá se s tím něco udělat(myslím z mé strany).díky za info.
     
  2. Belzebuba

    Belzebuba User

    To je kvôli tomu že dnes je 1. apríl, zajtra to zase prestavia do normálu si myslím.
    Musíme to brať ako žart. Každoročne niečo na 1. apríla naschval zmenia.
     
  3. ďalší žart ?
    Vyzuálne vylepšenie naživo!

    vYzualne ? :D
    1. Haha je to sranda :D keď si na mape zmeň si grafiku ono ti to hodi do normalu dokial sa neportneš.. :D
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  4. to jsem zkoušel.střední a vysoké rozlišení je ještě horší než dobré.
     
  5. Minulý rok se na apríla hrabali v posílání surovin, a pak to měsíce dávali dohromady. Jsem zvědav, jak moc dlouho jim potrvá dát do původního stavu tohle.
     
  6. dobra psina ako žart je to super ja už som chcel bežat na očne o_O
     
  7. Ahojte,

    toto vylepsenie si viete vypnut v nastaveniach grafiky. Staci odskrtnut moznost Zobrazit hru v retro stylu.
     
  8. Qiul€VV

    Qiul€VV User

    Neviem ale iba mne sa zdá že tá grafika je lepšia?
     
  9. dík,bezva,už mi to zase šlape v poho,jako za starých časů.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

  11. V sazce žádné aprílové žertíky nedělají, a to tam dávám mnohem méně peněz a je to taky hra.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě se to vidí jako schválnost. Je to podle mě namířeno voči hráčom. A ako aprílový žart mi to pripadá dosť scestné a úplne mimo.
    Čiže to neobstojí. Teraz čo porobili, to vôbec nemá období. Mne ako hráčovi tým úplne skazili komplet celú grafiku.
    No a úprimne: "pripomína mi to rozmazanú tvár nejakého človeka rómskeho pôvodu z TV, ktorý spáchal vraždu"
    - ako keby mali čo skrývať.

    Zábava? Opravdu? Spíš ne.
    Pro mě je zábavou číst knihy, v reálnem světe sem většinou dne knihomol.
    A tohle mi nepřipadá moc zábavní, nevím co je na tom zábavního když Tě
    sundávají u toho a u úkolu ultra elitní nečestní hráči. Tady jde opravdu o život,
    zejména o život lodě s kterou sem si osobně vydřel to svoje. Možná to beru moc
    přísně striktně, stroho, frigidně a pesimisticky. Ale při téhle mazanici nejde okamžitě
    rozeznat jaké příslušnosti je nepřítel a také jak vypadá ta jeho loď. Na nepřítelské
    mapě je tahle grafika fakt otázkou života a smrti mé lodi. A je to docela rozhodující
    element.
    Moc moudře to pořešeno zrovna tak není. Pouze logicky uvažuji.

    Osobně, asi se podle Trixta nebo Korbena moc zabavit neumím. To je zase jejich uhol pohledu. Pro mě
    je pouhou zábavou číst množství kníh s přírodovědnou tematikou, a to mi v mém životě celkem stačí.
    A pro tých, kteří mi moc dobře nerozumí: pracuji v Státní Vedecké knižnici jako bibliograf, kartograf a venuji se
    katalogizovaniu - evidencii kníh. No a neraz sa začítam do hociktorej knihy a nechám sa pohltiť jej obsahom. Je
    to fakt ukľudnujúce. A vždy v tom nachádzam pohodu a relax. A takáto potrhlá zábava? To ani náhodou.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  13. TRIXT

    TRIXT User

    -baghira2-: Opravdu je to apríl. Nekoukejte na to tak pesimisticky a vypněte si ten retro styl.

    Je nutno odškrtnout danou volbu:

    [​IMG]
     
  14. Tam kde jsou peníze, tyhle fóry nepatří. Dělá si snad apríla banka, obchod, policie? Ne, ať s tím jdou někam. Jasně být majitel BP tak taky ukážu hráčům, co si o nich myslím, co pro mě znamenají.
    Napište mi, kde ještě si z vás dnes, jako platícího zákazníka, dělali legraci.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  15. Korben

    Korben User

    Ako môžeš porovnávať banku, políciu a obchod s hrou? Okrem toho, apríl tu bol aj po minulé roky a stačí to len vypnúť. To už vážne ste tak úzkoprsý, že sa nad tým nedokážete povzniesť? :rolleyes:
     
    Mathe-¹8ℓωℓ-ρsγcђσ tohle ocenil(a).
  16. Budeš se divit, ale nejsem. Vloni mě to stálo 500 000 promeria a 500 000 sempromu v lodích na 4 serverech. Nikdo nic nevrátil, týden jsem logoval a posílal suroviny nadarmo. Teď jsem přenastavil grafiku na 4 serverech. Musím to zas vrátit zpátky. Ne, nepřipadá mi to legrační.
    Můj šéf přišel do práce v kiltu, ano to je legrace. Každý máme něco.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Cruenta†Ultionem: No, tvůj šéf má smysl pro legraci, ale některým vašim zákazníkům se to též nemusí líbit. :D
     
  18. A u tebe v práci tvůj šéf něco dělá? Pro Boha, kde to pracuješ? Můj šéf tak max. zvedne občas telefon, ale klienty nechává na nás;).
    Vysvětlím ti princip legrace, musí to být legrační pro obě strany. Tady se baví lidé z BP na úkor svých zákazníků, kteří jim, alespoň někteří, dávají peníze. Proto jsem to srovnával s bankou, nebo obchodem, tam taky zákazníci platí. Pokud si svých zákazníků vážíš a nechceš o ně přijít, chováš se k nim slušně a neděláš si z nich jednostrannou legraci. Mohl by jsi o ty zákazníky přijít. Když mi tady deset platících hráčů napíše, že se tím žertem od BP upřímně pobavili a zasmáli se, až se za břicho popadali, uznám, že jsem zapšklý, úskoprsý dědek.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  19. Korben

    Korben User

    Tak schválně. No elita to nebude, ty neplatili :D, ti si dělají srandu z BP. Korbene 10 platičů...
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  20. Cruenta†Ultionem, No myslím že rozdiel medzi prácou a zábavou je podstatný. Ty sa sem ideš zabaviť, alebo ti ide o život? Uvedomuješ si trocha rozdiel medzi tým?

    Zábava
    [​IMG]

    Práca

    [​IMG]


    Edit:
    Cruenta†Ultionem napsal(a):
    Když mi tady deset platících hráčů napíše, že se tím žertem od BP upřímně pobavili a zasmáli se, až se za břicho popadali, uznám, že jsem zapšklý, úskoprsý dědek.​
    Platiacich? Rozhoduje tu elita?:rolleyes: Nech nežerem , idem sem nahnať 10 hráčov. :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.