grafická aktualizace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jednouranou13, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Už si ako ja. :D
    [​IMG]
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  2. Cruenta†Ultionem hlásím se k těm, co to pobavilo. Jen nevím, jestli ve tvých očích patřím do skupiny platících, protože jenom sem tam koupím premko.
    Pokud si vybavuji tak jeden rok byl hezký apríl, když jsme všichni na orbitu byli za fenixe...:)
     
  3. Tomas91

    Tomas91 User

    Mna to pobavilo vedel som že bude 1.4. tak som čakal čo sa udeje kedže to robia každý rok,toj 2 alebo 3 roky dozadu boli namiesto irisiek ,apisu a zeusu ovečky :D
     
  4. kairay

    kairay User

    I ja se přidavám k těm které to pobavilo....jako aprilový žert skvělé.
     
  5. Korben

    Korben User

    Ešte 7 :D
     
  6. Práce: Pro rodinu nic nedostaneš:D
    [​IMG]
    Zábava:
    [​IMG] Tak zatím 3 hmm. Korben, ne že si budeš zakládat nové účty na fóru :D, a dávat si palce hore.
    Klidně tu mohou napsat i ti, co se jim ten "fórek" nelíbil.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  7. vector188

    vector188 User

    já si teda vtip představuju trochu jinak
     
  8. Platíl som kedysi do tejto hry ked som ju ešte hrával každý deň a aj mňa toto pobavilo, ale až po pár minutach ked som zistil že je to žart :D
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Jelikož mě nikdo nepočítal, tak se hlásím k těm co je to pobavilo. :D

    P.S.: Mezi elitu se už tak trochu také počítám, dokonce jsem i něco u BP utratil. Kostičky jsou krásné. ;)
     
  10. Mna pobavilo vylepsenie o 14,16% (kto si to vsimol?). A aj ta blbinka bola vtipna. Nie velmi, ale dobre no..snaha sa ceni.
     
  11. Až teraz som si všimol ze 14,16 je 1.4.2016 :D
     
  12. Mna to tiež pobavilo :D aj foto som si urobil , ale musím uznat hrat na tom sa moc nedá musel som si to prepnut .
     
  13. Tak Korbene
    [​IMG]
    máš 6 hráčů, že by to nebyl zas tak srandy kopec?
    [​IMG]
     
  14. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem, Na zakladanie účtov by som sa neponížil. S mojim herným účtom som tu bol pár krát , aby som zistil nastavenia pre hráčov a kde hráč písať môže a kde nie. ;)

    A ani nikoho nenaháňam, teda zatiaľ. :D

    vector188, Občas je treba vtip aj pochopiť. Tým nechcem meniť tvoj názor a ani ti nič nútiť, ale má to aj svoju pointu.

    Dnes je 1 apríl. Robia sa rôzne nezmysli, blbinky a nachytávky. Tak že urobili retro grafiku. Tak nejak vypadali hry v začiatkoch, okrem toho (bang, beng) a podobné komix hlášky , to tiež nieje zlé. Vylepšenie o 14.16% , ukrýva dátum a aj trocha vtipu, ako by to vypadalo, ak by to bolo o 14,16% horšie. :)
    Tak že ľudia, trocha života a fantázie do toho umierania.

    Určite mnoho hráčov pozná.

    [​IMG]
     
    DJ-METRIX tohle ocenil(a).
  15. to bude need for speed 2016 :D
     
  16. Belzebuba

    Belzebuba User

    Mňa to osobne pobavilo a hneď som vedel, že v tom bude nejaký háčik :D
     
  17. Mě bavilo tohle:
    [​IMG]
    V dnešní době graficky taky pecka, jednou, když jsem marodil, jsem to hrál 72 hodin...
    Alespoň vidíš, že země je placka a ne koule :D.

    Ovšem první vesmírná střílečka, kterou nepřekonáš :D.
    [​IMG]


    Korbene, máš 7 hráčů, už to skoro vzdávám
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
    Korben tohle ocenil(a).
  18. uran33

    uran33 User

    moje oblíbená retro hra je heroes might and magic 2 a 3
    [​IMG] [​IMG] určitě tutu hru znáte
    jinak mě se žádné kostičky neobjevili:(
    měl jsem černou obrazovku a to mám windows 10
     
  19. Korben

    Korben User

    uran33, asi máš moc vysoké rozlíšenie. Tak pome ľudia, ešte 3ja. :D
     
  20. Zatím jsem klikař.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.