grafická aktualizace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jednouranou13, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. uran33

    uran33 User

    máš pravdu , na to se nedá zvyknout;)
    měl jsem windows 7 a ted mám windows 10
    jinak tuto hru asi také znáte:
    [​IMG] hotový counterstrike 2016:D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Samozřejmě, že pobavilo. Uronil jsem i slzičku za staré skvělé hry na ZX Spectrum, Atari, Commodore...
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na adresu retro modu z cz3. Vytiahnuté z cz3 global chatu medzi 17:00h a 18:00h :

    Jack.K: Alespoň je vidět, na co mrhají síly. K čemu retro mod, ve kterém hra jede ještě pomaleji.

    Gooseberry: Neumí opravit servery ale přidávají retro mód, který pravděpodovně je jen filtr. Večer až se budu nudit, tak se podívám na to, co je vůbec ten retro mód.

    Tђє•ђuη: lidi jak si vypnu ty pixel grafiku je to hrazne !
    Tђє•ђuη: kdo toto udelal tak nevim co bral ...

    [☢] Plk☢Κύκλωπες: Tak oni udělají retro režim. ale aby spravili hl. stránku a přestalo to furt házet chybové hlášky hromady dalších problémů, to je nenapadne, co? Nedělají to náhodou soudruzi z NDR? Co udělají, vše blbě :(
    [☢] Plk☢Κύκλωπες: A kdo vymýšlí, jak něco, co dobře funguje, tak ještě zlepšit, tak to pak se vše pokazí.

    To už sú minimálne ďalší štyria, ktorí sú proti; pokým nepočítam do toho sebe.

    uran33 tohle není sranda, ale moc trápne divadielko. A každá sranda je k niekomu ku zlosti.
    Srandovať takto na cudzí účet mi príde dosť netaktné, neetické, neslušné a negustiózne. Ak už.
    Korben nič v zlom, ale táto tzv. "sranda" postráda akýkoľvek zmysel a detail pre dark. Čo je dosť trápne a smutné, že tým BP trápi vlastných užívateľov tejto hry. Jediný dôvod prečo som dnes 1 apríla vstal z postele je ornitologický deň vtáctva. Ak Ti to niečo hovorí.
    A úprimne? Ocenil by som úplne iný typ srandy. Ako tie ovečky miesto irisiek. Povedzme. Toto čo BP napáchali dnes, je proste brutál.

    Osobne, nie som proti inému typu srandy; ale na margo toho, mentalita tu rozhodne zaspala. Já to prostě chápu věcně.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/16
    vector188 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  4. Máš pravdu Korbene, (zleva Belgam v.v., Korben, |Oromë|)
    [​IMG]

    Tak jsme se aprílu od DO srdečně zasmáli,

    [​IMG]

    pobavili, zatančili a teď hybaj na mapy, trochu si zastřílet.

    [​IMG]

    Veřejně prohlašuji, že jsem zapšklý, úzkoprsý dědek. A nemám smysl pro tento druh humoru.

    [​IMG]

    A vy, co jste byli za Korbena, dostanete bludišťáka. No a já vás rád potkám na mapách, už si vás píšu do deníčku :D.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
    jetecha a Korben tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    -baghira2-, Na zemi žije cez 7 miliard ľudí a to je strašne veľa názorov. Hráč príde do hry, pozerá na to ako zlodej do prázdnej kabelky a začne sa tomu čudovať ako slimák /hlemyžď máslovemu chlebu. :rolleyes:

    Nieje nič jednoduchšie, ako nastavenie vypnúť. Po polnoci som sa nalogoval, zbadal som hru a prvé čo som urobil, bolo že som začal prechádzať nastavenia. Klik, vypnuté, klik zapnuté. polietal som si v tom nastavení, pousmial som sa, prehodil nastavenia a v kľude polietal.

    Úplná pohodička. Ten kto sa nad tým pozastavuje tak sa asi moc v živote neusmieva. V tejto téme mi neišlo o nejakú súťaž, ani o prestíž, ale o srandu.
    Ja som človek pre každú srandu a ten kto ma pozná, tak vie že nekecám. Ten kto nepozná žiadnu srandu, tak 1 apríla/dubna, nech ani nevstáva z postele. ;)
     
    ChuckNorris a uran33 tohle ocenili.
  6. uran33

    uran33 User

    Cruenta†Ultionem ano stál jsem při Korbenovy , protože sranda musí být,
    kdyby nebyla, lidský rod by nejspíš vyhynul.;)
    A já budu pořád ten hráč darkorbitu který rád žertuje
     
  7. Korben

    Korben User

    uran33, On to nemyslel v zlom. ;)
     
  8. uran33, i ty? Dobře, takže Marečku, podejte mi pero, píšu si tě do deníčku. (neboj, i já mám smysl pro humor)



    Korben, a pro tebe mám tohle



    Volám všechny hráče EIC na cz1, cz2, cz3 do zbraně, nebo dopadnete takto:

     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  9. Roller Coaster Tycoon, Heroes 2 a 3 som hrával tiež!! :D To boli super hry teraz mi chýbajú.. skusim si zaspomínať čo som hraval ja:

    Dune2000:
    [​IMG]


    Transport Tycoon Deluxe:
    [​IMG]

    moja srdcovka SUPAPLEX
    [​IMG]

    Elastomania:
    [​IMG]

    Descent:
    [​IMG]

    Doom:
    [​IMG]

    tak a stačí nech tu nerobím bordel snáď to nebude vadiť ked už máme ten špeciálny deň.. :)
     
  10. hoši , hodím je tu jen krátkou vzpomínku, když máme ten retro den. kdysi jsem měl Commodorka C64, bože to byla mašinka :D, no a kámoš měl Atari už ani nevím jaký to byl typ......a vzájemně jsme se navštěvovali a hráli spolu. několik her bylo jak pro atari tak pro c64, ale rozdíl v grafice byl propastný a kámoš to hodnotil slovy na tvým počítači se aspoň něco hýbe, ale u mě to jsou dva mastný fleky.....:)
     
  11. Jack.K

    Jack.K User

    Sice už pozdě, ale alespoň to nebude nikdo považovat za aprílový žertík. Co jsem bral jako žertík, byl ten úvodní text. Bohužel hra samotná mi jako žert nepřišlo. Jako zábavu bych považoval něco, u čeho se mohu bavit déle než 10 vteřin na zrušení retro modu. Přitom by stačilo opravdu docela málo např. střely a zvuky ve stylu retro modu, což by bylo i hratelné. Klidně mohli jedno či pár NPC dát v kabátku retro stylu a opět by to neubralo nic na hratelnosti a zábavě.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  12. uran33

    uran33 User

    ne já totak nemyslel, já mám wolfensteina rád, to nemělo být urážení já mám wolfensteina ještě na starém počítači windows 3.11 , dnes jsem si ho zahrál a pohoda dostal jsem se do 3 levelu , ale to bludiště je vážně strašné ;),takže pochop
    já tu neurážím hru vzal jsem si ji jako příklad retro grafiky. P.S já jsem se na retro mod těšil , ale mněl jsem jenom černou obrazovku, tak co, zítra je taky den ne ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Takže, do půlnoci se 10 platících hráčů nepřihlásilo, z toho usuzuji, že zas tak velké ohlasy na ten fór nebyly. Vidím to tak 50:50. Aby kluci z BP nedopadli takto.

    [​IMG]

    A myslím, že téma není aktuální, ale nezaložil jsem jej.
     
  14. uran33

    uran33 User

    ano, téma už není aktuální, apríl byl včera
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Hlavně se to tu zvrhlo v přehlídku osobních srdcovek. :)

    Cruenta†Ultionem hlavně na fórum chodí bohužel jen malé procento hráčů. Ale i z to že tu právě moc hráčů nenapsalo, svědčí o tom že to asi tak hrozné nebylo. Pravidelný návštěvník fóra ví jak to vypadá když se ve hře objeví nějaký problém. ;)

    Holt první duben je ojedinělá příležitost si z někoho drobně vystřelit, a člověk který se přes takovou nevinnou drobnost nedokáže s klidem přenést, asi opravdu moc veselý život nemá.


    Jinak na závěr jen informace, apríl sice skončil, ale do retro režimu půjde hru v nastavení přepnout i nadále.

    Myslím že více tu není co k řešení.
    Uzavřeno, LOCK!
     
    svi1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.