Grafická soutěž otázka/prosba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 7/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravím,
    rád bych Vás tímto zkusil překecat, ať nějak vyhodnotíte grafikou soutěž. Zrušením totiž "vyhrajou" pouze ti, kdo podváděli, že to aspoň zkazí ostatním. Vzhledem k tomu, že tam mám "vysoko" pisatelli hodnocené dílo, tak to samozřejmě bude vypadat, že mi jde o cenu. Přiznávám, že vzhledem k tomu, že moc neplatím, tak by se velmi šikla, ale věřte mi, víc mi jde o princip... Vždyť byste mohli volit vy (vždycky jsou a budou kecy o vaší zaujatosti), nebo třeba dát svým hlasům urč. zvýšenou váhu (třeba v týmu zahlasvat jakou konkrétně), něco by se vymyslelo. Jinak samozřejmě chápu vaše znechucení a nebudu se zlobit, když nevyhovíte... Ale zase, když se nad tím zamyslíme, možná se to dalo trochu čekat. Tohohle jsem se obával od začátku a nechtěl to vyslovit, abych to nepřivolával. Jsem rád, že v dalších soutěžích už to bude normálně.

    No každopádně proč hlavně píšu: Je možné, že by se Šroťákem byly nějaké další plány? Plánuji totiž další animaci, než se Šroťák odsune do zadních řad skříně (do mediatéky, takže to bude avičko se vší parádou). No a buď to bude "Śroťákův poslední let" nebo něco jinýho. A už bych na tom chtěl začít dělat (jak se mi přestane chtít, už se k tomu nedostanu, znáte to :) ).

    Omlouvám se za otázku na adminy/mody, klidně za ni přijmu body, je-li to nutné. Neměl jsem Vás jak jinak kontaktovat.
     
  2. -xghost- Co myslíš konkrétně , že podváděli ? :)
     
  3. Keď to Belgam uzavrel, prišlo mi ľúto všetkých ktorí sa snažili a sedeli nad návrhom. Ani nie tak mňa alebo ostatných hráčov ktorí sa s tým trápili ako Korbena a spol. ktorí pri tom strávili hodiny triedením hlasov, obrázkov a podobne pričom tento čas mohli využiť inak :)
     
  4. Korben

    Korben User

    No, najprv musím dokončiť svoju začatú prácu na kontrole a spísaní hlasov a potom vyhodnotíme s kolegami súťaž a zvolíme ďalší postup. Nechcem aby táto súťaž skončila len tak. Samozrejme musíte mi dať na to čas.
     
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Ok, děkuji. To mi i dává odpověď na otázku. Musím počkat a budu sledovat :) Prosím o uzavření. Nechci, abych tu vytvořil pokračování diskuse "co ještě je/není podvádění, co je/není čestné, politiku apod."
     
  6. Korben

    Korben User

    Na žiadosť autora, uzavreté.

    LOCK.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Je sranda ako tá trafená hus zagága :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.