Návrhy Grafika-Hraťelnosť-Nedostatky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Predator-SVK-RΞSPΞCT, 29/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kedže budeme hrať uz na novom kliente čo sa planuje už neviem kolko že kedže uz je nový rok tak budu zmeny tak by už konečne mohli nastať a to tým že ked si dáte hl.stranku a pozeráte fotky a tie videa tak aby mohla aj tak tá hra vyzerať a bez lagov a podobne... kedže už ten flashplayer nebude.

    -Tiež by som chcel povedať to že ak má hrač slaby comp tak aby to nehral lebo zbytočne potom píše a stažuje sa a vytvara zbytočne hadky ze ten niečo použiva a podobne. Prosim vás a žiadam aby Bigpoint napisal alebo nech skusí napisat alebo niečo: parametre ktore musi mať jeho počitač aby zvladol túto hru a rychlosť internetu mb/s potrebuje cca.

    -Viac akcii by som poprosil lebo hrači čo su full nemajú čo robiť okrem nedeli a robenia brán či misii ktore su teraz od 22levela.

    • Akcie : z ktoréj môže mať klan nejaký bonus napr. na bonusové boxi alebo vadčši dmg na npc na 2týždne + 5% na čest a 5% na skúsenosti
    • nasledovne novych klanovych brany (podobne ako qr zone)
    • misie len pre členov z klanu
    • ak hrač neni v klane nema možnosť vidieť tieto misie
    • ak hrača vyhodili ostáva mu to čo spravil v kolektíve s klanom
    -Hrači co maju 50 vyskumov a maju kopu logdiskov tiež už nevedia čo stym maju robiť okrem robenia TechFactorov. Buď nech zvýšia kapacitu Profile Pilot Schopnosti napr. na 55bodov alebo nejake ine Schopnosti (doplnky) ktore budú prospešné.

    -Vymyslieť klanove súboje napr 5vs5 alebo ako dovoluje skupina kedže su len 1vs1 prečo nie aj skupinovy fight ? :)
    p.s : k tomuto by som povedal len tolkoto že hrači by sa medzi sebou naučili lepsie komunikovať a zdokonalovať nedostatky a naučili sa spolupracovať lebo niektory sú sebci a ignoranti a zlepsili tak slabe články


    -Čo sa týka Bojovej stanice (základni) dal by som vadčši dmg a životy pre moduly kedže full uprgrade má na 16lvl
    2.028.000 hp tak by som to dal na 4.850.000 a tak isto aj štít zarovno a zvýšil dostrel laserov a presnosť o 15% a tiež a dmg na +10% a rýchlosť strely o 10%.
    Stredný modul HULM-01 na lvl 16 má život 7.605.000 ten by som dal na 15.755.800 života a štít na 14.880.000. Z toho dôvodu že kedže su aj silný hráči a naletia na zakladnu rychlo ju puknú. Ďalej aby aj dlchšie vydržala zíkladna tak opravovací modul (REPM-1) zvýšil učinosť na opravu a regeneraciu napomáhanie k opravy celéj základni aspoň o 35% a ručné opravovanie zvýšil z 7,500 na 15.800 opravu za sekundu a stálo by to rovnako za 500 Uridia kedže základna ma vysoky život tak aby aj oprava stíhala dostatočne obnoviť pôvodný život ktory má.
    Upragradované moduly kedže sú, tak nech už aj za to stojá ked že sme už dali vela urídia za upragovanie a času. Jedná sa o Bojovú stanicu tak aby to slovo aj vystihovalo že je to bojová stanica tak aby tak aj vyzerala a chovala sa proti nepriatelom a nebola ľahko zničená súperom.
    BONUS:

    + pre slabých hračov výhoda (ochrani ho základna)
    + základna kedže je na mape mohla by priniesť tiež nejaky bonus napr dmg len na npc napr. 8%-10%
    +tieto výhody (+.ská) ktore som napisal môže dosiahnuť len vtedy ak bude celá základna mať všetko na maximalnej vylepšenej úrovni 16level prisposobene len na danej mape na ktorej základna je už od postavenia
     
    Naposledy upraveno: 29/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jako námět scénáře pro novou hru v sci-fi prostředí to vypadá zatím dobře.
     
  3. Vůbec netuším co se snažíš napsat

    Hraju na plečce staré asi tak 12 let a lagy nemám skoro vůbec. Občas to cukne ale jinak v pohodě (takž kompem to nebude)

    Tady doporučuju začít hrát od začátku. Založ si nový účet a nebudeš se nudit (jasně přidejte bonus k bonusům které mají bonusy na bonusy a slabší hráči budou padat po jedné ráně - super koncept na vyčištění map a stížnosti že není co dělat)

    Lidi co mají 10 bodů výzkumu určitě takové "vylepšení" ocení. Hlavně přidat na DMG a rychlosti střelby + bych samozřejmě zvýšil účinnost bomb a raket. Když už bojovat, tak šetřit munici a střílet na jednu ránu. Apropó .... 55 ? Není to málo ? Já bych to zvýšil na 80 aby "eliťáci co mají spoustu logdisků navíc a musí je chudáci utrácet v tech centru" měly zase radost z jejich utrácení (je mi jich líto)


    Domluvte se na PVP. Doporučuju aby se všichni zamaskovaly a útočily na sebe znenadání. Určitě to zlepší vztahy mezi hráči (fakt chceš na takové souboje dělat další úkoly nebo akce ?? Vážně ??)

    Tohle je na mě moc dlouhé a navíc nemám klan takže nemám tušení - ale určitě to máš skvěle vykoumané aby se dalo útočit ještě efektivněji a rychleji a ..... hmm .... určitě to máš vymyšlené do detailu.

    ------------------------------------

    Nudíš se ? Kup si medvídka mývala.
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  4. čakal som aj takuto reakciu a nehovorim o jednom servery keby boli fighty kde by vznikla tato vec ale napr z inych serverov
    Ja na hre tiež nemam problem len myslim na tych ludi ktory nemaju taky vykonny počitač ako niektory ktory maju na to finančne prostriedky a vedia si zaobstarat lepsiu mašinu na hranie počitacovych hier
    neprehanam s logdiskami ale mohli by niečo vymyslieť aj na ňe a nechapem prečo si taky negativny myslim všeobecne na kazdeho a nie len na seba.
    nebolo to myslene na lovenie slabych hracov ale na udalosti. A ano rakety ktore su v lodi by mohli mať vadcsi dmg a predsa maš na to aj vyskum a raketa neni stale dostatočne silna pre teba ? hmm a nenudim a medvedika nepotrebujem :)
     
    Naposledy upraveno: 29/1/18
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Predator-SVK-RΞSPΞCT Tohle spíš vypadá jako seznam úkolů než jako návrh. Zkus se zamyslet nad jedním návrhem a pořádně ho promyslet. Zatím jsi od všeho jen něco naťukl. Chce to jednu myšlenku a pořádně ji rozepsat. Tady u tohoto není moc o čem diskutovat.

    Bezejména*cz Tak ti nevím...jestli máš špatnou náladu nebo špatný den. Ale nemusíš být na nás protivný. ;)
     
  6. Sentiero neni to zoznam ukolu ale je to navrh neviem prečo to nechapes a ako si to pochopila ale nenarazam tam na ziadne ulohy ale čo by mohli urobiť a sprijemnit hracovy hru ktora by ho bavila :) my na hre ako hrači urcite viacej povieme podla mna čo nám chyba v hre kedze sme viac aktivnejsi ako vy z podpory alebo z forumu ;) a je to len navrh ktory by sme mohli spoločne skonzultovat a rozhodnut co by mohlo byt a čo nie a nejake + a - by urcite boli no zatial som toto napisal za seba a poukazal aj na hracov lebo vidim ako to je u nas napr na ge2 a chcelo by to trosku oživit server a pomoct aj hračom čo su slaby aby sa učili od tych skusenejšich.
    Poukazujem len na to že chcem aby sme do dotukali spoločne len chcem vediet ci aj ostatny hrači maju taky pocit a vedeli by si to predstavit
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Predator-SVK-RΞSPΞCT Tím jsem myslela, že to, co jsi sepsal, vypadá spíše jako seznam úkolů pro BP :D (nemyslela jsem tím úkoly, jako mise do hry). :) Jinak, já jsem taky hráč a aktivně hraju. Na forum píšu, protože mě to baví. ;)


    Ono by to především chtělo zatraktivnit obyčejné akce jako je TDM, invazní brána, bitva o boje, infiltrace apod. To jsou akce, které se stále opakují a málokdo se jich účastní.
    Z tvého návrhu: Jaká akce by to měla být? Jak by probíhala a čeho by se týkala? Klanové brány-kolik členů, jaká npc by tam byla, a jaká by byla odměna?

    Souhlasím s tím, že logdisky by měly mít i jiné využití než v PP a tech centru. Jsou teď sice potřeba i při výrově nových LF4, ale stále jsou hráči, kteří mají tisíce logdisků a nevědí, co s nimi. No nenapsal jsi o jaké schopnosti nebo doplňky by mělo jít. A kolik logdisků by na ně bylo potřeba.

    Kde by tyto souboje probíhaly? Byla by tam i nějaká odměna, případně jaká?
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  8. Od kdy je vyjádření názoru (byť rýpavou formou) bráno jako něco špatného ?
    Nebudu sluníčkově pozitivní jen proto, že se to někomu nehodí do krámu.
    Mohl bych tady napsat slohovou práci o 5 000 slovech kde bych vysvětlil proč se mi tento návrh nelíbí ale pokládám to za zbytečné plýtvání slovy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Callisto

    Callisto User

    Ahoj všichni,
    prosím snažte se držet tématu. Další vyjadřování mimo téma tohoto článku bude vymazáno.

    Děkuji Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Callisto vymaž to a ja to este upravim lepsie lebo vidim že su tu nechapavy ludia niektory :)
     
  11. Callisto : reaguji na to co mi napsal hráč kvůli tomu jak se vyjadřuju. Pokládám to za normální reakci která není nijak mimo téma.

    Predator ...... : pokud tě dokáže rozhodit jeden negativní hlas (Já) kvůli kterému to hodláš všechno zahodit, tak pro příště spolkni jakýkoliv nápad a nedávej ho k posouzení na fórum kde musíš očekávat i negativní reakce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Bezejmena*cz je mi absolutne jedno tvoj nazor ja len chcem aby som ho lepsie prirpavil a popisal a lepsie ho upravit pre nechapavych ako si ty alebo menej zdatne rozumovych ludi :) neuražam len ti vravim ako to je a je mi jedno no napad je to dobry lebo táto hra to potrebuje oživit a podla mna toto by pomohlo aj pre tych ktory nemaju klany a klan nauci lepsie hrat hraca ktory je sám
     
  13. Predator : že je ten návrh nedokonalý a špatně prezentovaný jsi zjistil až teď ?
    Já ho chápu dobře a nelíbí se mi. Je to můj názor a není potřeba kvůli tomu měnit návrh který jsi podal abych mu třeba líp rozuměl.
     
  14. svi1

    svi1 User

    Pokud Tě nezajímá názor jiných, "neprezentuj" návrhy na fóru. Tady se diskutuje a ne, že se jen slepě souhlasí s každou myšlenkou, která právě někoho napadne.
    Na to existuje možnost editovat příspěvek. Samozřejmě než něco plácnout, je lepší to nejdříve promyslet a dát tomu hlavu a patu.
    Ten kdo má jiný názor a nelíbí se mu Tvůj "výtvor" je nechápavý a rozumově méně zdatný?
    Ano urážíš. Ne vulgárně, ale tím, že o nich píšeš, že jsou nechápaví a hlavně rozumově méně zdatní a přitom jen nesouhlasí s Tvým názorem.
    To je Tvůj názor. Někdo ho může mít opačný.
    Ano? A co zkušení hráči co raději lítají sami? Jak jim to pomůže?
    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!

    V takovém podání, v jakém jsi to napsal, se mi návrh nelíbí. Od výběru barev v textu, přes zpracování až po myšlenky. Navyšování DMG, ať už stanice nebo hráčů, je podle mě zbytečné. Další brány jsou zbytečné taky. Klanové souboje si přece můžete domluvit sami. Dohodnete si čas a mapu a řežete se navzájem, ne?
    Zkus rozebrat jednotlivé body, nejlíp každý zvlášť, vždy po týdnu, pořádně to zpracovat a pak zkusit prezentovat. Je mi líto, ale jako celek mě Tvůj návrh ani trochu neoslovil. Asi to bude tím, že jsem rozumově méně zdatnější než Ty.
     
  15. Drift1

    Drift1 User

    Svi1 ti dal odkaz..doplním jen že ti chybí hlasování..no co se týká návrhu či divadelní hry?..počítač,noťas,noutbuuk,laptop,krabice hněvu..má to plno jmen...nemusí mít každý naložený nástroj..já hrál na stroji co je už dnes 10 let starý..teď hraju na novějším, a dal sem za něj v bazaru 3 tisíce...má jedno plus oproti starému který je ve skříni schovaný zatím a to že umí 3D zobrazení..nepotřebuju šmejd za desítky a víc tisíc abych si zahrál když vím že to je stejně jenom a tím obyčejným připojením kterýmu se říká internet..dost srandy!-zaměřit by se měli na důležité věci co jsou momentálně potřeba a které by hodně vyhověli většině-zrušit multiklany a mezifiremní spojenectví či cokoli co se dá nazvat bratříčkováním mezi zmetky...jo jasně,,mám tam kamarády,,buď přestoupí nebo boj firmy proti firmě,zvýšení mínusové odměny za sestřel člena firmy a rovnou bych to nasadil na 20% ze všeho včetně kreditu a herní měny..vražda mezi svými se neomlouvá ničím holátka...upravit propočet na hodnost a vyřadit nesmysli například sestřelené fény..vždyť už to jsou spíše exponáty než lodě..přidat odměny na npc...zvedl se strop životní urovně-nové lodě,zbraně,designy tak je taky potřeba si něco vydělat a nežrat jen ten vyjetý olej s převodovek starých laserů...např. za kristalona 150 uridia by bylo dobré..za ,,lůžového,, bych to nechal stejný tam je přídavek ve forme mazlíčků...kristalin za 20 by se taky hodil..samozřejmě krabice včetně uber srandiček a pirátských flotil by zůstaly ziskové stejné...no co dál?..jo k těm stanicím by stačilo ničení nejprve modulů a až pak stanice samotné..když vám na ni naskáče stádo kobylek a rupne na dvě rány není to dobré..studijní body by se hodily navíc ale jen pro lepší rozmístění...ale dříve se něco šuškalo o upravách tak sem zvědav...máš hodně logdisků? co třeba je nechávat jako součást výroby ,,lepších ,,předmětů?...je toho plno co se dá změnit a udělat no musíme počkat na božského pana B.P. až s tím něco udělá..tak pohov..stojíme v řadě,koušem chleba a čekáme.
     
    stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Sentiero

    Sentiero User

    Predator-SVK-RΞSPΞCT U každého návrhu je potřeba napsat, jak si představuješ jeho fungování, o co přesně v něm jde a jeho klady a zápory. Případné odměny, výskyt bran, doba akce, podmínky k účasti apod. to už potom záleží, na konkrétním návrhu.

    To, co jsem ti napsala, tě mělo dovést k tomu, že tvůj návrh není propracovaný a měl bys ho více promyslet a následně přepracovat. Ne, proto, že bych ho já, nebo kdokoliv jiný tady, nepochopil. Ale proto, že napsat 2 věty k jednomu návrhu, opravdu nestačí. To jsou jen body, kterých se můžeš chytit, když budeš nad některými nápady uvažovat. Ale pokud nám chceš tady prezentovat své návrhy a vést diskuzi, tak by bylo dobré, abys je lépe a podrobněji rozepsal. Ideálně jeden návrh do jednoho tématu. Potom, se dá diskutovat o tom, co přidat, ubrat nebo změnit. No už teď můžu říct, že se mi tento návrh nelíbí.

    Jinak, pro příště bych byla ráda, aby sis odpustil své výroky o méně rozumově zdatných a nechápavých jedincích. My tvůj návrh chápeme, jen k němu máme výhrady.

    Bezejména*cz Názor přece můžeš, mít jaký chceš. Ale záleží jak ho podáš. Nu a mě udivilo, že tak kousavě....;)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bezejména*cz
    Na Experta slohových prác o 5 000 slov, od toho, som rozhodne majster. :D I keď je to pre niekoho, len zbytočné plytvanie slovami.

    Predator-SVK-RΞSPΞCT vysvetli ešte raz pointu, svojho zle zrozumiteľného príspevku. A popíš mi kde to má hlavu, pätu a jadro.
    Nakoľko sa v tom, akosi poriadne strácam. A ozrejmi, v čom vidíš zmysel svojho prvého príspevku, nakoľko ho vôbec nevidieť.
    Vôbec to nemusím podávať tak kúsavo, ako predošlý kolega. Ale má rozhodne pravdu, nakoľko tomu nerozumieť ani za mak.

    No kde máš anketu, hlasovanie, pozitíva, negatíva a podstatu návrhu? Pýtam sa? No prepáč, ale nič z toho; tu bohužiaľ nie je.
    A navyše je to prezentované veľmi zlým spôsobom. O napádaní spoluhráčov ani nehovoriac. Osobne, toto by som si voči nikomu
    nedovolil. Ani v realite, tak ako tu na fóre. Spoluhráči Ti dali veľmi najavo, že Tvojmu návrhu nerozumejú, nakoľko je napísaný
    nezrozumiteľne. Definuj slová podstata, zmysel a význam Prosím. A buď tak láskavý, vráť sa na hodiny pravopisu a gramatiky.
    Nakoľko vôbec nerozumieť reči tvojho kmeňa. Píšeš to predsa do sekcie Aktualizace a Nápady. Začni už rozmýšľať. Ďakujem. o_O

    P.S.: A aký má vôbec zmysel, ďalšie bezhlavé navyšovanie poškodenia? Ako to práve Ty popisuješ? A komu to vlastne pomôže?
    No nikomu. Už tak je tá latka poškodenia, dosť vysoko postavená už teraz. To skôr, to spôsobí nevyváženosti v tejto hre a
    začínajúcich nových hráčov, to len odradí od tejto hry. Iba to by si, s tým vlastne docielil.
    Nakoľko si si ani nedal tú námahu;
    aby si na svojom návrhu, oveľa viac na ňom popracoval a rozmýšľal nad ním, tak aby dával zmysel. Priznaj sa, že si to vôbec
    nerobil a písal si ho narýchlo. A takto, to s ním celkovo dopadlo.
    No smola. Snáď vytvoríš ďalší návrh nabudúce, pri ktorom
    viac pohneš so svojím rozumom & oveľa viac popremýšľaš nad ním; než ho do tejto sekcie, veľmi uvážlivo a rozumne vložíš.
    Aj s pádnymi argumentami, aby si na úrovni mohol, so spoluhráčmi viesť normálnu diskusiu, bez napádania. Nakoľko to už,
    vôbec nie je možné. / Ďalšia slohovka :D Ospravedlňujem sa.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/18
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak ty tady spoluhráče kritizuješ za jeho špatně provedený koncept návrhu a stejně mu to oceníš? Ptám se proto, kde je tvá logika.??:p:p

    Spíše by měli toto vlákno admini smazat, přesunout nebo zavřít raději.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    1) Ty nie si od toho, aby si o tomto vlákne rozhodoval. Od toho sú moderátori.
    2) Každý nápad sa cení aj ten najhorší, a na všetkom sa dá spraviť nejaká tá ,,perlička,,.

    3) Každý kto mi pochlebuje je mojím nepriateľom a kto ma kritizuje je mojím priateľom. - Konfucius.
    -- A práve v tom, je tá logika. Einsteine. Pokým si to, ešte stále nepochopil. :D:D
     
  20. Borat

    Borat User

    Bohužiaľ tento návrh neprejde a bohužiaľ ani nesplnuje pravidlá sekcie.

    Ďalej v tomto návrhu zmysel nevidím.
    Lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.