Hacker ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj zdá se že jsem objevil něco co chce potrestat ale netuším jestli to uznáte
    před pár minutami jsem obdržel zprávu od jsitého hráče a to cituji :

    Dauphin700 - kliknutím získáš podrobnostiDauphin70021.12.2013 14:33Darkorbit uridium hack 100% funkční ! žádný virus
    Komu:
    TERRAPROXIMUS
    Darkorbit uridium hack 100% funkční ! žádný virus ! doporučuji ! osobně odzkoušené ! video + download = Nepovolený odkaz
    je to velký podvod :D to by poznalo i děcko
    jestli to má cenu pošlu screen

    teď mě napadlo šeptat danému uživateli a hle je online a navíc mi odepsal že netuší o čem mluvim když jsem mu napsal že mi poslal odkas ne hack
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/13
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Naposledy upraveno: 21/12/13
  3. já vím já to původně dal změněný ten odkaz ale ten hráč mi nachatu psal že o ničem neví
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

  5. Korben

    Korben User

    *×BossMentos×* Je zakázané vkladať nepovolené odkazy na fórum, môžeš byť rád že za video si nedostal rovno ban na fórum, na budúce to už nebudem tolerovať.
    Ďalej zdá sa ti že sa jedná o technický problém ? Mne nie.

    Odkaz ako má žiadosť vypadať a aj do ktorej sekcie si už dostal od svojho spoluhráča, za čo mu ďakujem. Tak že ti nič nebráni aby si si podal žiadosť do správnej sekcie.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.