Hádes

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Lord-JOHNNY-, 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kdyby to nebylo proti vop tak ten kod od tebe koupím "DD
     
  2. Centrum konta nájdeš naľavo od toho "?" > Pomoc, s ktorým chodíš na forum. Centrum konta je taká ako keby gulička :D
     
  3. Máš štart... Hore napravo máš česť apod... a pod česťou 3 ikony.. a 1 z tých 3 ikon je centrum konta.

    E:
    SKRlll[XD]ark_CZ používaj edit, nepíš viac príspevkov po sebe...
     
  4. díky :) ale ted kod už stejně nedostanu :D jak sem slišel v chatu o hadesce jako darek mel sem radost že vyklikam Epsinu :( :D

    Delten nehraj si tu na nejakýho moderatora prosím tě...

    Bulettin mam tedy zaplej takže nevím kde je chyba...
    mail mám prázdnej. ..
     
  5. Ahoj tak po době co mi Moderátor psal at se obrátim na podporu hry my došlo toto!! A prosím moderátora at už mi někdo konečně vysvětlí proč nemám kod hades a emajl vše mám vpořádku a povolené ---- od POPORY

    Dobry den,
    podpora hry resi pouze technicke problemy s chodem serveru a hernich uctu, nikoliv zadosti ci dotazy tohoto typu.

    Vseobecne otazky ohledne hry piste prosim na forum prislusne hry, kde se Vam je spoluhraci popripade nas moderator pokusi pomoci vyresit a objasnit.

    A proto se tedy obrátím opět na moderátory který mě poslali na podporu,a ptám se proč nemám kod a podotíkam opět email od BP

    Dobry den,


    Vas email na black listine neni


    S pozdravem,
    Zdenek

    --
    Bigpoint podpora
     
  6. Korben

    Korben User

    Komu email nedôjde tak niečo nemá v poriadku. My to nijako neovplyvníme.

    Ψ-ĐΛЂĢΣЯØűŞ21-Ψ a čo to grade za bota na tvojom účte ?
     
  7. Já psal na podporu také a přišlo mi to samé. Jen mě napadlo, zda by to nemohlo být tím, že jsem dostal neoprávněný ban na účet, který byl zamozřejmě mě i spoustě dalším hráčům odebrán s odškodněním, tzn. zda třeba nejsem na řekněme černé listině BP (s e-mailem)?
     
  8. Korben

    Korben User

  9. Omlouvám se, byl jsem tu jen na skok a chtěl jsem zjistit co se děje co nejrychleji, tudíž jsem tyto příspěvky nějak přeskočil :confused:
     
  10. BoTa???? Když jme u toho dostal jsem Banware a nikdy na tomto kompu *** nebyl! Asi jako ostatní bezduvodnej banware!

    Nebo co si tím myslel to grade? (grade -stupen anglicky mebo si myslel hraje nebo krade?)
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Korben myslel to co napsal, tvůj účet byl označen jako účet *** usera a máš grade. Starší systém 3 kroků proti *** userům.
     
  12. Corp.71

    Corp.71 User

    [quote="Korben, post: 45096, member: 27

    Tebe to nedošlo ? V tom prípade ak máš všetko nastavené , tak je pravdepodobne tvoj email na Black liste.[/quote]


    Nezbývá mě než reagovat : Ne není (tvoj email na Black liste) - To mě vadí že takto někdo o mě píše - tento učet je čisty ( to si můžeš ověřit ) , se pak nedivím že mě hráči ve hře šeptají at si zapnu prográmek (mám screen) a to mě uráží ( Promin , nic ve zlém)- chyba byla zřejmě v tom , že někdy mě promo kod dojde a někdy ne . Nyní je asi chyba v tom , že ted mám zapnuto mazat Spam koš ihned - tak jsem to změnil a uvidíme na dalším kodu. Jinak děkuji za odpověd. Corp.
     
  13. Sid

    Sid Guest

    Corp.71 je naprosto evidentní, že nevíš co to black list je.

    Na black list se můžeš dostat i tak, že zamítneš odesílání informačního letáku na tvůj email.
    Black list nemá nic společného s podpůrnými programy.

    A jen pro upřesnění nevšiml jsem si, že by tě zde někdo napadl, tak se prosím chovej v mezích normy. Děkuji.
     
  14. Dostaneme už odpoved prečo nemám ani druhu hades ani EE? :mad:
     
  15. Corp.71

    Corp.71 User

    Ahoj Side - psal jsem ,že mě to píší hráči ve hře - tak se teda omlouvám , že se neumím chovat v mezích normy - promin , ale nerozumíme si a jasně jsem napsal kde jsem měl asi chybu a že uvidíme příště a neboj , neurážím moderátory - a pokud to tak někdo chápe , tak nevím jak to napsat a nevidím tu někde že bych napsal že mě tu někdo napadl ! PS: Pokud si myslíte že to má být napsáno jako urážka , tak ne - je to jen reakce na dané téma. Děkuji za pochopení.Mimochodem - nejsem na Black list. Corp.
     
  16. Zeus

    Zeus Guest

    =Streuner=. Prosím Tě, pokus se ten kod zadat ještě jednou nebo klidně i 5x a pak se podívej,jak to dopadlo_Odhlaš se a zase přihlaš a pak uvidíš,zda ho máš.
    Jinak zadej i svoje ID,že by se na to podívala i naše "vrchnost" a popřípadě by zjistila problém,pokud to samozřejmě půjde. :)
     
  17. Burny

    Burny User

    caute kam mam ten kod napisat?
     
  18. Zafod

    Zafod User

    Sekce Uridium - Kupóny
     
  19. ROMULUS

    ROMULUS User

    caute od stredy pozeram mailovu schranku a vobec mi nic nedoslo . A pritom mam vsetko nastavene aby mi prichadzali maily.
     
  20. Zafod

    Zafod User

    V tom případě máš nejspíš e-mail u BP na black listu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.