Hádes

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Lord-JOHNNY-, 11/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ROMULUS

    ROMULUS User

    to bude asi blbost lebo som im este vzivote nepisal zle veci :)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Ale to s tím nemá vůbec nic společného. Nevím proč, ale spousta adres se tam nějakým způsobem dosala. Jeden čas se to řešilo s poskytovatelem Seznam, který emaily BP považoval za spam. Je možné že to má spojitost.
     
  3. ROMULUS

    ROMULUS User

    vsak dobre nic sa nestalo budu aj ine akcie
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Já myslím, že by bylo dobré, aby uživatelé kteří e-mail nedostali a nedostávají ani jiné (nejsou na blcklistu atd), uváděli poskytovatele. Možná by mohl být problém tam.
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    zkoušel jsem napsat na podporu že ostatním chodí maily s bonusovými kódy a mě ne, tak jestli není můj mail na blacklistu a odkázali mě na fórum ...
    mám je s tím dál otravovat a riskovat že se na ten blacklist dostanu pokud tam ještě nejsem?
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Ne, protože ti podpora s tímhle nepomůže. Pokud ti nechodí e-maily překontroluj nastavení odběru inf. bulletinu.
     
  7. »vojta«

    »vojta« User

    Ale vždyť já se jich jen ptal jestli nejsem na blacklistu a Korben psal hned na první stránce
    btw. kontroloval jsem to alespoň 3x
     
  8. Korben

    Korben User

    Ty budeš mať asi veľmi krátku pamäť. V 7 mesiaci si bol označený za botu tzv 72 a to právom, nebol to žiadny omyl. Označenie botusera ti svieti na účte a tak nečakaj žiadny email.

    »vojta« Ja som ti kázal aby si na podpore požiadal či sa tvoj email nenachádza na black liste. Ak ti podpora odpovedala že sa tvoj email na black liste nenachádza, tak bude chyba niekde inde. Taktiež tu bolo napísané že kódy nechodili aj hráčom ktorý boli nedávno neprávom označený. Tak že tie kódy mali byť postupne odosielané aj týmto hráčom.
     
  9. ..ja sice nie som streuner ale mam presne ten isty problem..a kod tam znovu zadat nemozem lebo napise ze uz bol pouzity..takze mam stale 1 hades vo faze 2/3 (to je ta co som uz mal pred pouzitim kodu) a dalsiu tam nemam lebo stale pise 0/45..a EE pokial viem som taktiez ziadne nedostal..(a v denniku je zapis ze kod bol uplatneny)
    a keby ze sa niekto chce nato pozriet tak moje ID je 36768917 (kod som uplatnoval vcera )
     
  10. »vojta«

    »vojta« User

    Korbene, špatně jsi mě pochopil (nebo jsem něco špatně pochopil já), psal jsem na podporu jestli je můj email na blacklistě a podpora mě odkázala na fórum, že prý toto se na podpoře neřeší

    btw. byl jsem označen, ale neprávem, a přesto mi nic na mail nepřišlo
     
  11. Korben

    Korben User

    »vojta«K tomu že si bol neprávom označený som sa hádam vyjadril jasne .
    †∑яяθя(»№¹«) Ďalšiu bránu máš vloženú už na mape a bola tam vložená včera o 12:58:13.
    Keď jednu bránu skončíš, tak tam už budeš mať druhú.
     
  12. jak si m§žu nastavit aby my chodily emaily z DO?
     
  13. Nič,..v kody a bilancii ten kod je,aj ked som dával zas napísalo kod tejto kampane si už použil
    hades druhú nemám
    ee za nu tiež nie,..
    [​IMG]75476535
     
  14. »vojta«

    »vojta« User

    to jsem četl, ale zase ten problém čeština/slovenština, to je v budoucím nebo minulém čase? znamená to že budou odeslané a nebo že už byly odeslány?
    protože já to pochopil jako že už byly odesílány všem kteří byly zabanováni neprávem. a mě nic nepřišlo

    omlouvám se ale některý věci mi prostě trvá trochu dýl než je pochopím
     
    Naposledy upraveno: 13/12/13
  15. Ja nemám email na black liste newsletter mam zapnutý a nedošiel mi žiadny kód!
     
  16. Korben

    Korben User

  17. »vojta«

    »vojta« User

    už to konečně chápu, děkuju mockrát
     
  18. ...tak vdaka za informaciu...

    ..ale inak je to dost nestastne riesene lebo v podstate to nemame ako zistit ci tu branu sme dostali alebo nie lebo brana na mape je len jedna v denniku ziadna zmienka o dalsej brane (len o tom ze kupon bol uplatneny) v galaktickych branach taktiez nic take ako 45/45 (teda ze vidim ze mam pripravenu dalsiu branu) no a potom vas tu zbytocne otravujeme ..
     
  19. Korben

    Korben User

  20. Jack.K

    Jack.K User

    Bohužel jsem také obdařen tím, že mě nic nepřišlo. Bulletin mám zapnutý, zprávy mě chodí, spam kontroluji a označen nejsem neb hraji fér a taky bych jinak neobdržel výhru v loterii. Jinak mám poštu na email.cz. Jestli jsou ale některé domény blokovány nevím, neb to nikde není vidět ani to nejde nastavit. Zkušební změna hesla mě ale došla, takže tady bych problém neviděl. Hold se musíme smířit s tím, že při tolika rozesílaných emailech se hold nějaké zatoulají :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.