hádzanie EMP-01

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK×, 20/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. je to len dáka chyba alebo aktualizácia že na skokovej bráne pri svojej firme sa s niekým fightím a nesmiem hodiť EMPvýboj ??? stalo sa mi to už 3x, klikal som aj klávesovú skratku (všetky mám v poriadku) a aj myškou na ňu a nič sa nestalo
     
  2. postman

    postman User

    Odjakživa u portu EMP nepustíš, ani jakoukoliv minu.
     
  3. ale jeden s ktorým som sa fightil ju hodil tak ako to ? o_O a tiež bol na svojej mape
     
  4. postman

    postman User

    Nevím, třeba ji hodil o kousek dál od portu než jsi zkoušel ty, nebo to byl jíný efekt(ISH, JAMX...) nebo nějaká anomálie, ke kterým maximálně dochází jednou za deset let.
     
  5. tak ďakujem ale zas mám čoto odohrané nepomýlil by som si ISH s EMP to sa ani nedá :D :D :D
     
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Jé díky, to jsem nevěděl, že EMP nejde u portu. Já už kvůli tomu měnil klávesovou zkratku (říkal jsem si, že se tomu třeba "q" nelíbí v kombinaci s držením tlačítka myši) a ono je to normální :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- a ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× je to uplne normalne, nikomu to pri porte nejde

    uz parkrat som sam nato doplatil a pukol kvoli tomu :)

    povazujem za zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.