Hangár- extra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻††»P€ŤA«††☻, 20/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    Dneska sem vydražil aegis. Hned ráno sem ji chtěl vyskoušet ALE: Všechno jsem z goliatha v druhé hale vyházel i z obou konfigurací a dám halu třetí- aegis. Všechno jde jak má (vkládání vybavení do lodě) ALE jakmilu jdu přesunout první extra tj: CPU slotů 4 tak se mi ukáže že ,,Tento předmět nemůžeš použít pro tento slot" Dělá to tak u všeho v obou konfách ale v golíkovi ani sperce ne tam de vše jak má...
    Co s tím? nefunguje ani po relogu.
    Dík a přeji dobrý den :)
     
  2. Timanris

    Timanris User

    pokud jsi to vyházel způsobem, že jsi klikl na tlačítko na "zrušení" konfigurace(nebo teď nevim co to tam píše), tak s tim sou občas problémy že dané vybavení je funkční až za nějakou dobu...
    zkus promazat cache a cookies
     
  3. Cache a cookies jsem právě promazal. Ne konfy sem vyhazoval ručně. Stále nejde.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    V daném hangáru, ve vybavení použij ikonu zubatého kolečka, vedle přepínání konfigurace a resetuj vybavení. Poté odloguj a znova naloguj.
     
  5. Ok zkusím Děkuji.
    Btw: vše už jede Díky Belgame :)
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Vyreseno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.