Hangár - munice 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 21/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Muničák

  1. Obvykle mám do 1mega leserové munice v lodi

    100.0%
  2. Obvykle mám víc jak 1mega laserové munice v lodi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Muničák je od základu návrh, který nemám důvod podpořit!

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Muničák je návrh, který může mýt smysl a je potřebné o tom diskutovat

    50.0%
  5. Muničák - má být kompletně se všemi detaily vytvořen návrh a neřešit to diskusí

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  6. Muničák je dobrá myšlenka, ale vytvořil bych návrh úplně jinak, ale zatím nevím jak.

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaroshot

    jaroshot User

    Dovoluji si zde vytyčit pár maličkostí, které se vztahují k:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/hangar-munice.61017/

    1. Je trochu anfér to uzavřít a pak si přispívat milý administrátoři. Ačkoliv se Vám můj styl jakkoliv nelíbí, tak prosím o vyrovnané možnosti, pokud už se nebavíme k návrhu, ale k mé osobě - sám jsem chtěl řešit pouze daný problém, ale nechal jsem se strhnout na Vaši vlnu.

    2. Jo k věci byl admin, není admin atd. - jako není to jedno? Jste tu nějaká skupinka a já jsem jednotlivec, který sem dal návrh a přes námitky a podněty v diskuzi jsem 1. příspěvek upravoval a snad i vylepšoval.

    3. Stále apelujete, že Vás neposlouchám a točím si tu svou - přátelé, je zajímavé, že já to vidím z mého pohledu stejně na Vás jako Vy na mou osobnost. Ironie? Pokud jsem porušil pravidla mate možnost banu, ale nedali jste ho. Asi to co jsem tu napsal, zas tak od věci nebude, že?

    4. Toto téma je a bylo zajímavé - víc jak 400 lidí se na to kouklo - podle čísel - celkem nadstandardní počínání začátečníka. Jiné návrhy mají sledovanost drtivě nižší. Dle Paretovy analýzy (zkráceně - 80% nesmysly a 20% důležitosti) to s návrhem patří do skupiny, že by se s tím asi něco dělat mohlo (ne mělo - i Paretova analýza má své nedostatky)

    5. Když sami chcete bonusové boxy - BB, proč jste někdo něco nevymysleli už sami?

    6. Přidám si tady dodatečnou anketu, která si myslím bude zajímavá
     
    Naposledy upraveno: 21/5/14
  2. TRIXT

    TRIXT User

    jaroshot: Svými výroky zastřeš původní význam diskuze. Osobně mám s moderátory dobré zkušenosti (byl jsem a jsem jen obyčejný hráč), ale to se musí člověk chovat slušně. Zkus se nad tím zamyslet, neb obdobnými výroky akorát rozpoutáš nesmyslnou diskuzi a původní návrh je ztracen. Raději nad ním zapřemýšlej, navrhni jak by to bylo prezentováno v rozhraní hangáru, více to rozveď ať to má šťávu a časem podej nový návrh. Mě se docela líbil.

    P.S. Se slušností nejdál dojdeš. ;)

    P.S.2: Můžeš si za názorem stát, ale zkus přitom nenapadat a neurážet ostatní.
     
  3. jaroshot

    jaroshot User

    TRIXT - můžeme se věnovat návrhu a ne mému vyjadřování. Zkuste se dalším přispíváním odprosit od mého projevu - je špatný s neslušným chováním? Klidně Vám to tady potvrdím, pokud budete na toto tvrzení naléhat. V rámci snahy o prosazení a řešení návrhu strpím i já vaše nedostatky :)

    Mi jde o řešení a to co jsem napsal, tak prostě vidím, nestydím se za to a klidně bych to řekl lidem do očí, nemám s tím problém. Je mi úplně total šumák co si o mně tady myslíte a jak na Vás můj projev působí. Já se věnuji návrhu. Projev není urážející. Nikdy jsem nikoho neurazil a vybízím k řešení návrhu a díky Vám spadám do řešení zbytečností a věcí, které nemají nic společného s návrhem.

    V čem to mám ještě rozvést? V čem přidat na šťávě? V čem se ti to přesně líbí?
    Nejsem programátor, ale uživatel. Návrhem si uživatelé (tedy i já jsem uživatel) polepší. Navíc jsem zastánce myšlenky, víc hlav víc ví a kupodivu jsem ten, co si některé věci z diskuse vzal k srdci a dal na doporučení. Takže až tokový ignorant zase nejsem, jak se ho tady ze mně někteří snaží udělat. ;)

    Prosím tě o hlasování v anketě. Výsledky budou dle mého názoru ve finále dost zajímavé.

    P.S.1 - no tam kde byla slušnost (i když pochybuji o mé neslušnosti) mají malou sledovanost a nijak se s návrhem nepracuje, takže s tvým tvrzením nemohu souhlasit (a je to jen můj názor a nikoho neurážím)

    P.S.2 - nikoho jsem neurazil a pokud to tak někdo cítí, tak má subjektivní pocit, který nejsem schopen nikterak ovlivnit. Jako když s argumentací k návrhu s někým nesouhlasím, tak je to, to samé jako někteří neuznávají mou argumentaci. Věcně se k návrhu vyjádřila jen hrstka. Spíš jste to začali obracet ke slušnosti projevu - podle mně úplně špatně (včetně Tebe) Ale poradil jsi se zavedením kapacity muničáku, takže za tvé příspěvky jsem rád a dík za ně.
     
    Naposledy upraveno: 21/5/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot ono to nie je tak jedno, keď obviníš z niečoho administrátora pritom to administrátor nie je a tým špiníš meno kolegov. Mám ja začať hádzať ľudí do jedného vreca? Nepáčilo by sa ti, kde by si skončil. Tu nie je žiadny "ty a všetci ostatní proti tebe", k návrhu sú pripomienky a ty ich buď vysvetlíš alebo necháš tak, jednoducho si neuniesol to, že pár ľudí ti nahovorí aký je to fajn návrh a zrazu sa niekto ozval čo bol proti. Ako som povedal, ak nevieš uniesť nápor nepodávaj návrhy.

    Táto diskusia je úplne bezpredmetná lebo sa nevieš odosobniť a riešiť tu len riešené veci, hneď v prvých slovách si sa musel znovu a znovu vyjadrovať k "roztržke", ktorá vznikla, pritom si ju spôsobil ty sám.

    Ako diskusiu to uzamykám lebo to máš v zlej sekcii, od návrhu to má ďaleko, ako reakciu na naše reakcie ti doporučujem prestať otvárať zavreté témy inak obdržíš ban, máš výstrahu presne ako Zafod. My bohužiaľ máme posledné slovo a pokiaľ viem môj post po uzamknutí bol len rada pre teba, na ktorú sa nereaguje, buď ju prijmeš alebo hodíš za hlavu. Čo písali kolegovia je ich vec.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.