hangar

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 23/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj nejde se prihlasit do hangaru a zmenit typ lodi.prooc prosim!!!!
    me ID 67622488 hraji na cz-2 nemohu kvuli tomu hrat tak jak chci co s tim udelate platim si pravidelne premko a proto bych si pral za me penize hrat hru tak jak chci, a ne ze jsou tu neustale problemy.prihlasit mi jde normalne pouze mi nejde se prihlsit do hangaru a prohlizec mam ok , a nejde mi to ani na ostatnich uctech co mam po ruznych serveru.



    tak uz to mam vse ok diky vsem za radu
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  2. Drift1

    Drift1 User

    Problémy jsou všude v každé hře....popiš to trošku lépe takhle to vypadá na spojení nebo problém s prohlížečem.
     
  3. Tento týden mi příjde, že většina prohlížečů má problém s DO a ostatními hrami od BP. Sleduji to jak na Mozille, tak na Chromu, Maxthonu atd. Buď se to neustálé seká, nebo nechce načítat hangár atd. Doporučil bych buď vymazat cookies atd., nebo zkus prohlížeč přeinstallovat, mělo by to aspoň trošku pomoct.
     
  4. pionyr66

    pionyr66 User

    Citát zmazaný.

    dik
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/10/16
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. pionyr66, od pátku probíhají DDoS útoky na různé služby on-line v USA i Evropě. Možná to DO, nebo jeho partnery, taky trochu zasáhlo. #13

    Na tomto fóru se předchozí příspěvky necitují, je jasné, na co odpovídáš :D.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  6. je pravda ze to blbne dejte si ful screen a aspon se da hrat
     
    -FOXSAMURAI- a *SATKO* tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pomůže reštart kompu. Pak to jde.
    Mě to tak funguje. Pokud hraju DO déle přes 3 hodiny, pak již je to trhaně.
    Doporučuji pak restartnout komp znovu, nebo to skusit později, když již není tolik hráčů na daném serveru.

    Kdyby problémy s hangárem nepřestali. Máš dva možnosti, skusit jiný prohlížeč.
    Osobně použivám Chrome. Tam to tolik neseká.
    Nebo pročistit svůj komp. programem CCleaner.
     
    *SATKO* a -FOXSAMURAI- tohle ocenili.
  8. ja nemam problem z hangarem jen nejde hrat musim dat full screen abych mohl litat jinak vsechno maka jak ma i po cisteni atd udrzbe to neprestava
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.