Hangár

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 1/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj, zjistil jsem, že okno v přehledu používá pro výpočet max. rychlosti a rozložení škod vybavení z aktivní HH a ne z té aktuálně zvolené, takže jsem třeba měl na vengeance rychlost 530 (480 + full goliath pohon 150). Na hru to v podstatě nemá vliv, stejně si s neaktivní lodí nezalítám, ale někoho by to mohlo zmást.
     
  2. Korben

    Korben User

    Myslím že to bolo vždy z aktívnej hangárovej haly.
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    No ale vypadá dost divně když mám u vegy rychlost 530, když potom budu mít full pohon na citadel, tak bude mít dokonce 580. Jak říkám, na hru to nemá vliv, ale může to být matoucí. Zrovna tak jako text u venoma, jak se už na něj taky ptalo dost lidí, že se někde psalo/píše, že zpomaluje.
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Big_Bass textová chyba či překlep v popisu je snad naprosto něco jiného, jako vlastnost chování informačního okna.

    Od začátku hry je v informačním okně vždy zobrazeno info k aktivní hangárové hale.
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Potom je zvláštní, že když si v přehledu otevřu neaktivní HH, tak tam jsou z té aktivní jen tyhle 2 údaje (+ počet letounů, kupónů a munice, které jsou společné), počet HP, nano-pláště, generátorů a laserových děl sedí.
    ---------------------
    V podstatě by mě jen zajímalo, jestli to je záměr, nebo omyl a jestli omyl, tak jestli na to hráče hodláte nějak upozorňovat, nebo jestli BP neříkal, že to opraví, nebo jestli se to prostě nechá být.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Mne to príde v celku v poriadku, kde je ten problém? Klikal som len nad záložkou "Loď" na čísla, haly som neaktivoval.

    [​IMG]
     
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Už jen to, že když máš ve Vengeance a Aegis 0 generátorů štítu, tak ti půjde těžko do lodi jen 8 % škod a potom to, že v Aegisce nemáš ani jeden pohon, ale pořád ti to ukazuje rychlost 390, protože to patrně bere těch 9 generátorů z aktivního Golíka (k tvým třem lodím jsem došel podle max. nano-pláště a aktivní je Goli, protože jediný obsahuje štíty). Pak by mě zajímalo (jen tak na okraj), jak jsi do Goliho narval 43 laserových děl, to se počítaj i ty z PETky?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Lode si uhádol, šikula :)

    Hej už som to pochopil (odpustiť mi ak som to tam predtým nevidel), takže rozloženie škôd (štít/kryt) a rýchlosť berie z aktuálnej haly bez ohľadu na vybavenosť konkrétnych hál.

    Ako však povedal kolega, je to len zobrazovacia chyba a priorita opráv je od tých najzávažnejších. Hráč si preto musí halu vždy aktivovať, aby boli údaje správne. Upozorňovať na to hráčov môžeme, keď sa spýtajú kedže od toho je fórum. Miasť však údaje vo FAQ mi príde zbytočné.

    Btw. áno počíta sa tam aj PET, neboj, nie som kúzelník.
     
  9. Big_Bass

    Big_Bass User

    To je škoda, že nejsi kouzelník, mohl bys pro DO vykouzlit imunitu proti zobrazovacím chybám :). Jinak tu asi není víc co řešit. Je čistě na vás modech/adminech, jestli vám přijde jednodušší odpovídat každému stejně na tu samou věc (známe lidi, co jen vytvořili témat když teď pár týdnů zpátky nešel DO), nebo dát upozornění do FAQ, přičemž vás odpovídání stejně nemine, když si někteří nejsou schopni přečíst ani diskusi, která by se mohla týkat jejich problému, ve stejné sekci, tak těžko půjdou hledat odpověď do jiné sekce mezi FAQ. Na druhou stranu, kdo je dost všímavý na to, že si všimne téhle chyby, mohl by si všimnout i sekce FAQ...
    STOP! Stačilo, už jsem se zase moc zamyslel :D. Za mě zodpovězeno.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Presne ako si povedal, ľudia sa budú pýtať tak či tak lebo väčšina to FAQ číta až potom, ako ich naň odkážeme. Nehovoriac o tom, že môže vzniknúť ešte viac otázok "čo to v tom FAQ je vlastne napísané o nezobrazovaní rýchlosti" :D Každopádne ďakujeme za všímavosť a upozornenie, poznamenám si to :)

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.