Chyby Hangár

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 13/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Stava se Vám to taky?

Anketa uzavřena 16/1/15.
  1. Ano, ale mám řešení jak to obejít

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. Ano a vždy relognu a tím vše vyřeším

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ne vždy vše bez problému

    100.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaroshot

    jaroshot User

    Ahoj,

    chci se zeptat na 2 věci, které souvisejí s hangárem:

    1. změna disignu
    V hangáru si na golíkovi chci změnit design a vždy když přehodím (třeba z Venoma na Solace), tak mi vždy 4 LF4 vyskočí z lodě a z letounů do inventáře. Jsem si nevšiml, že se něco takového vůbec stává a pak jsem sutil neefektivně, když jsem si pak zkoušel měnit jine lodě (spírko, aegis, citadela) tak bez problému, ale u golíka mi to dělá furt.

    2. přehození lodě na mapě 3-1
    v minulosti vždy šlo přes hlavní stránku přehodit lodku na základně 3-1
    Příklad stojím na 3-1 na základně a mám další lodku třeba na 4-4 v hlavním okně dám aktivovat tu lodku co mám na 4-4 a vždy mi to napíše, že lod je možné změnit jen na základně, ale já tam stojím. (z 3-8 to třeba jde už bez problému)

    díky předem za komentáře
     
  2. Zkus se postavit k warpu lodí na zàkladně . Mě to taky někdy blbne ale s LF4 vyskakujícími jsem se ještě nesetkal .
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot

    1) vymazať konfy si skúšal?
    2) treba stáť tam kde ti ide meniť aj výbavu, prípadne sa odhlás a zmeň si halu. Na zmenu v hre je Warp.
     
  4. jaroshot

    jaroshot User

    1. resetovat konfigurace jsem provedl - bez výsledku
    2. nejde o warp - o warpování jsem ani nepsal. Jde o výměnu loďky i s pozici. Si to zkuste, jste lodí na stanici x-8 a mate další lodku (z dalšího hangáru) třeba na 4-4. v hlavní stánce aktivuj lodku co je na 4-4 a herní okno se změní tak, že jsi na 4-4 a máš tu druhou lo´dku. Na x-8 (v mém případě na 3-8) to jde, ale na x-1 to nejde. Teda jsou světlé okamžiky, kdy to jde i z 3-1, ale uspěšnost je tak 1/10.

    dodatek k bodu č.2
    to přoč mne to štve je to, že když hlídam nebo utočím na stanici a puknu je pak výhodou dostat se rychle bez skoku na potřebnou mapu (když už mám víc hangárů), ale když to blbne, tak zbytečne plýtvám skoky nebo musím čekatt na další skok, nebo čekat 20 sek na odhlášení a tím ztácím čas a tedy jsem znevýhodněn. Proto to řeším.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/15
  5. -xghost-

    -xghost- User

    To jsem ani nevěděl, že jde. Vždycky jsem se odhlásil, vyměnil loď a přihlásil. Dělám to ale výhradně při prodeji šutrů u pirátů, nebo když palladkuji, tak mi tam čas nikdy nevadil. Vzhledem k tomu, že nejsem VRU tak nemám kam hlasovat - na 3-1 kvůli tomu nepoletím :)
     
  6. jaroshot

    jaroshot User

    Si to zkus na své domovské x-1 problém trvá už nějaký ten měsíc, dřív to šlo bez problému na x-8 to jde bez problému. ;)

    Edit
    Tak nevím co se stalo, ale včera to šlo úplně bez problému - změna loďky z x-1 paráda
     
    Naposledy upraveno: 14/1/15
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Nie je tu nič viac k riešeniu.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.