HAVOC a neaki BUG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ARDY, 10/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ARDY

    ARDY User

    Dobrí den... budem písať rovno k veci je neaki BUG na HAVOC? počul som od hračov že pry je čo je na tim pravdy a ak ho niekto ten BUG viužije bude neak potrestan ? ten ,,BUG,, je napr: že sa nechaš niekedy v určitej vlne puknuť takže by sa zato trestať nemalo lebo kocikto može niekdy puknuť ? a ak náhodou existuje ten BUG prečo ho neodstranite ?
    PS: je to len moj názor a chcem počuť vaš nazar na ten BUG s Havocama ?
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    To čo popisuješ je len domienka niektorých hráčov založená na náhode pár kusov havockov. Môže to mať úspech, napr. 30% ale to nie je žiadny bug, keby to bolo 100% potom by som sa bál nejakého postihu. To máš ako ja, vždy som šiel do Zety len s veteránom a kosil to x4. Bilanica 16/10. Bug? Nie, náhoda, ale kedže som čo sa týka DO poverčivý netrúfol som si ísť do tej brány inak ako s Veteránom a x4. Už sa asi nikdy nedozviem, či to malo nejaký vplyv na to, podľa mňa ani nie ale kedže to vychádzalo, mne to vyhovovalo :) Tak nejak "funguje" aj ten bug, čo popisuješ. Niekomu to podľa toho vychádza a tak je spokojný, určite to však nie je 100%-ne, t.j. že čo brána to havoc u viacerých hráčoch.

    Btw. "neaki" neexistuje, to slovíčko je nejaký s ypsilonom na konci ;)
     
  3. ARDY

    ARDY User

    no mam na to taki taktiku sundam si na poslednu vlnu havoc ;) a nevedel som či je to šťastie alebo ,,BUG,, :D ale pada mi to perfektne 3/3 tak som sa chcel dopredu ujistiť či zato nebudem potrestany -_- a či to neni náhodu ten BUG :) Každopadne diki za Odpoveť

    ---------------

    a ešte jedna vec čo ak budem mať napr: 8/8 alebo 9/9 a bude to funovať ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Nepíš tu prosím ťa multiposty, ďakujem :)

    Samozrejme sú hráči, čo majú 10/10, stať sa to môže, síce šanca je malá ale môže. Ak sa to tebe podari určitou taktikou, napr. ako popisuješ dať si preč havoc do poslednej vlny (ja som zase počul, robiť celú bránu bez havoc) je to len náhoda. Muselo by to otestovať napr. 10 ďalších ľudí a keby aj oni mali 10/10 potom to môžme označiť za návod či bug, inak je to len domnienka a náhoda :)
     
  5. ARDY

    ARDY User

    :) okey.... tak Dakujem :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.