Havoc bez projetí brány ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem __KΔИGOΩOS__, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím komunitu,

    Dnes jsem mezi šestou a sedmou odpoledne narazil na hráče, který měl desing typu Havoc na jednom ze svých letounů, ale neprošel žádnou branou. Ptám se: Je to chyba ? Je to nějak nabotované, nebo se to dá získat jiným způsobem ?

    [​IMG]
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. Ještě bych doplnil Marvina, že Havoc lze získat i z beden. Červených nebo modrých, teď nevim. Prostě z těch dražších :D
     
  4. Marvine, Taky jsem nehledal hlavně podvod. Jedna z otázek byla jestli se dá havoc získat i jinak než z brány. Jestli je to chyba, potřebná pro opravu ? Asi ne! Díky za uvedení dalších možností.



    Nikdy jsem totiž tento případ neviděl a nestudoval jsem fórum tak podrobně, abych tuto záležitost znal. Většinou na fóru hledám popisy npc a nějaké technické záznamy.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sandy_Rivers, to je pravda, děkuji za doplnění. :) Z modré lze též získat.

    __KΔИGOΩOS__, chyba potřebná na opravu to není, havok lze ziskat i jinak nez jen ze zety. Chceš k tématu ještě něco dodat, nebo můžu považovat za zodpovězené?
     
  6. Odpověd už byla napsaná. Havoc se dá získat i jinak ! Díky za rychlé odpovědi :)

    Považuji toto téma za uzavřené :)
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak považuji za zodpovězené, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.