Havoc.. Je mi zle

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_CENTURION_*, 18/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim. Začínám být vážně podrážděný protože toto už není
    normalní. Já tu nebudu desítky hodin sedět u PC pro nic za nic. Na začátku dělaní
    zet jsem měl par bran štěstí. Ale dostat z 26 zet pouze jeden havoc?? To nemyslíte
    vážně?? 2 roky to dělám, vzhledem k tomu že člověk ztrací chuť ke hraní a nasledné
    neaktivitě a nepravidelnosti bran. Nezlobte se na mě, ale někdo je schopny udělat
    full havoc z 15-20 zet a já tu dostanu z posledních 26 zet 1 havoc?? Jediné co mi
    tahle hra dává jsou desítky dnů kdy jsem vytočenej z pomyšlení na desítky zbytečných hodin
    prosezených u téhle hry které jsou pro nic za nic. 2 roky jsem se nikam nepohl.
    Jestli toto je vaše cesta k tomu jak si udržet hráče ve hře, jdete k tomu správně.
    Neplatiči dřou a nedostanou nic, ale ti co si každý víkend koupí uridium dodělají
    full havoc z 20 zet??.. To se na mě nezlobte.
     
  2. Áno buď názoru že kto si niečo kúpi ta ma "výhody" naveky -,-. U zety % dropu je neznáme a kamarát dal tiež 20 ziet a nič.
    Niekto to šťastie ma a niekto ma smolu tak prosím nezhadzuj tvoju smolu na iných.
     
  3. jaritko

    jaritko User

    Bohužiaľ, ale je to naozaj len o šťastí. Ja som napríklad na 10 havocov potreboval 36 ziet, no poznám hráča, čo ich musel spraviť 51 a to si občas nejaké to učko kúpil. Tiež viem o hráčovi, ktorý si po urobení cca 80 káp posledného herkula radšej kúpil za 100€ v akcii na urídium. Takže to asi nebude tým kto platí a kto nie a rozčuľovanie ti v tom určite nepomôže. Buď zatni zuby a pokračuj alebo sa na to vykašli a nájdi si inú činnosť na voľný čas. Inú možnosť nevidím.
     
  4. Pochopím že je treba hodně zet na full havoc. Jde mi ale o to, kolik jsem jich dostal za poslednich 26 zet.. Respective nedostal.. Nereknu kdybych dostal aspon kazdou osmou zetu... Ale po tom, jak to "padá" mě ztrácím veškerou chut jít a udělat další zetu.
     
    ™|Aegis|™|THC|™ tohle ocenil(a).
  5. Drift1

    Drift1 User

    Já udělal se štěstím 30 zet na 10 havoc a to jsem 1 dostal za demanera a 6 jich bylo z akce na brány jako je teď.S jinými loděmi jsem neměl štěstí..nasadil jsem aegis,motýla,ostrou munici a jsou doma.
     
  6. Korben

    Korben User

    *_CENTURION_*, Je podmienkou získať dizajn z každej brány? Myslím že nie a nieje to podmienka ani z desiatej a ani z tridsiatej brány. Sú hráči ktorý majú horšiu štatistiku. U teba to v priemere vychádza, každú piatu bránu, havoc.
     
  7. Kež by to tak bylo. Fajn, neřeknu ani slovo. Ale mít pár bran štěstí a pak se jen 26 bran z vyjimkou jedné dívat na to jak jsem opět nic nedostal.. Frustrující a znechucující. Gord když jsou pak nějaké akce.
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No je to tak, jde holt o štěstí a zkoušet to v různý časy. Já když jsem dělal posledního Havoca o dvojnásobku, tak mi ze 7 Zet nepad :confused: taky jsem byl pěkně votrávenej. Dal jsem pauzu a padl mi na druhou Zetu.
    Včera jsem dal 1 Zetu (na víc jsem neměl) a padl mi dvojnásobek :rolleyes:
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Súcitim s tebou je to fakt otrava robiť ak to človeku takto padá. Ja by som osobne si dal pauzu na istý čas od ziet, a robil si Lf4 a upgrady, a na koniec asi havoky postupne pri takomto drope.

    Bohužiaľ ak fakt ťa trápy táto situácia, môžeš skúsiť si vytvoriť nový účet, ale to len v krajom prípade. Osobne by som skúšal ďalej.
    Uvidíš nejako to dáš, postupne sa to nahromadí, skús využívať práve takéto akcie dvojnásobky. Našetri učko, a ee a potom celý víkend rob zety, určite ti to aspoň troška pomôže

    Verím, že ti havocy padnú rýchlo a nebudeš sa viac takto trápiť :)
    Prajem príjemnú hru.
     
  10. Díky za rady, možná fakt zkusim si od zet dát pauzu a zaměřit se na něco jiného :)
     
  11. take by jsem mnel otazku mam havoce ale kdyz ho dam do letounu 10 % k dmg na urcity letoun se mi neprida proc ?
     
  12. Musíš mít havoky na všech letounech, pak se ti bonus přidá.
     
  13. ja potreboval 42 zet na to abych byl full a nedostal jsem z 11 nic zasebou pak jsem je delal mezi pulnoci a zacali padat
     
  14. Almáreon

    Almáreon User

    Měl by být nastaven nějaký strop ohledně úspěšnosti.Nějáký maximální počet bran a hráči by věděli,že i když nedostanou z 26 tak stejně je do maximálního počtu dostanou a mohou samozřejmě i dříve.Takhle je to demoralizující a ubírá to chuť do hry.Ze strany BP tomu rozumím.
     
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    představ si že jsou na tom někteří lidé ještě hůř. Začal jsem hrát na začátku roku 2014. A doted nemám ani jeden havoc, ale nevadí mi to a nemusím u toho sedět několik hodin. A navíc, havoc není můj velký sen, radši šetřím uridium na upragade lf3 abych měl lepší dmg , získávání posledních irisů, kteří mi chybí a získávání logistik na studijní body
     
  16. Mimo témy...
    Neupgraduj lf3 je to zbytočné najviac sa ti zvýši sila keď budeš zbierať lf4. Keď budeš mať full tak to budeš mať lepšie a výnosnejšie než upgradovať lf3.
     
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jenomže já lf4 nemám a dlouho mít nebudu, a navíc se mi zvíšilo poškození když jsem upragadoval 3 lf3 z 1500 na 2250
    což je rozdíl( ano, nejsem moc silný hráč přiznávám)
    EDIT: omlouvám se za OT
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neupgraduj LF3, zbytečná stráta urídia. Upgraduj si spíš štíty nebo Raketomet Hellstorm 2
    Na cz1 & GE6 mám raketomet hellstorm 2 na 16 úrovni, a údermi raketami ECO-10 doslova zabíjím kristallony.
    - To sem dělal pokud sem neměl LF4, doporučuji. Npc díky tomu padá jako mouchy. A pak za tím, sem upgradoval
    také štíty.

    Najednou se na mě dávněji vrhli kristalliny zhruba 10 až 15, když sem ničil kristallona. A opravdu mi šli na nervy.
    Nejdřív sem sundal kristallona. A pak jednoho po druhém, všechny kristalliny postupně; to bylo v času, když sem
    byl full LF3. Ani jednou sem nemusel LF3 upgradovat a obstál sem. S rychlou lodí jako je vega, pozdeji Pusat;
    jsem vždy využil její rychlosti pro svůj prospěch. Kristallon pak nemá šancu, aby se pořádně do mě strefil.
    S promérkem v rýchlosti se mi nejlépe npc nebo nepřátelé loví. Kolem nepříjemného npc jako VK nebo BVK,
    nebo Boss Lordakium, potížně některé uber npc; se obtočím spůsobem ruská ruleta, jenomže na dištanc;
    a to tak, abych se strefoval a byl nejméně tím npc zasažen. Tímto spůsobem ničím npc pořád.

    Když už upgraduješ, čekej jednou za dva týdne na hodinu výhodných upgradů, toho týdne to připadne na Jána
    24 června 2016 o 19:00h. Protože to pravidelně sleduji. Pro dobrou radu také doporučuji, LF3 dále neupgraduj.
    Nemá to smysl. Upgraduj buď štíty nebo raketomet. Zásah z raketometu 16 lvl., je pak schopný zničit jednou
    ránou slabší npc. Mordon, saimon, boss saimon. na 3 rány Boss Mordon, Kristallona zahubí zhruba 90 raket ECO-10.
    Pokud jde o trvalú paľbu. Vlastní a osobní skušenost.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/16
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Diskusia ide mimo tému,

    predpokladám, že hráč nemá viac otázok alebo aspoň nie k problému, ktorý sa tu mal riešiť preto považujem tému za zodpovedanú a uzatvorenú

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.