Podpora Havocy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™, 26/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, po delši uvaze sem se rozhodl to dát do diskuzního koutku, protože se ptám i vás, hráčů, má cenu nahlásit na podporu krádež 3 havoků, je to už delší dobu, nikdy sem nikomu údaje neposkytoval, účet mi klidně můžete prověřit, bojím se psát na podporu, protože kamarád dostal za podobný příspěvek ban za spam na podpoře, ikdyž to byl jeho první email a za sdílení účtu, když nikomu neposkytoval údaje.

    Ještě jednou, nikomu jsem neposkytoval údaje a nikdo se na můj počítač nedostal, přihlásil jsem se a havocy byly pryč, je to už delší dobu, to se daly ještě designy na letouny prodat... takže se ptám Belgama nebo jiného moda/admina jestli vám to tam můžu poslat...

    díky...
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    A kdy k tomu melo dojit? A ID?
     
  3. promin, je to uz par mesicu z5, ted sem se konecne dopracoval k tomu to resit.. mel sem delsi dobu pauzu od do.. ID: 75752716
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    To je co par mesicu zpet, bud napises kdy nebo to nema cenu ani resit.
     
  5. zhruba před 19-ti měsíci :( :D
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Pred 19 mesici?
    On te smich prejde, protoze vse si res na podpore hry a ver tomu ze za lhani to s Tebou dobre nedopadne. Pred 19 mesici jsi nemel ani jednu branu ,takze jak jsi mohl mit Havoc? Radsi to ani nechci vedet, protoze zbytecne ztraceny cas.

    Nic k reseni a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.