havoky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Optimus236-LOVEC, 14/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry chcem sa spytat ci nemam na ucte nieco ako ban alebo nieco take. zo 7ziet dostat 1x havoky je dost smutne . za 160k uri som zetu ani neviklikal . tak ma napadlo ci nahodu nemam mieco ako ban
     
  2. Na to žádné omezení ani nic podobného není. Prostě hold máš smůlu. Já jsem na tom podobně, mám odjetých 6 zet a havoc mi padl jen z 1. zety a od té doby nic, tak sem to přestal jezdit úplně. Někdy si poštěstí a někdy si člověk musí hold počkat, až se k němu to štěstí zase vrátí.
     
  3. Borat

    Borat User

    Na havok nemáš určené % dropu.
    Takže buď padne alebo nie a 1/7 nieje až také hrozné.

    A žiadny ban na obmedzenie dropu z brán určite si nedostal keďže také dačo ani nieje.
     
  4. josef402

    josef402 User

    jsem asi 1 z tych stastnych :) dal sem jich vsechny asi za 15 zet ale nejvic jich padalo při dokonceni dopoledne asi nahoda :rolleyes:
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vymaž si tu duplicitu. :)

    Normálně nepadá i jedna ze sedmi. šance je asi 25%. Nebo spíš určitě je to 25%.
    Ale klidně ti padnou teď tři po sobě a jsi nad průměr. :))
     
  6. Borat

    Borat User

    Badmaniak tá šanca 25% môže aj nemusí byť. Jedine u tohto dizajnu je šanca neznáma a všetky tipovania ohľadom % sú len domnienky hráčov :)
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Statistika ale říká 25%. :)
    Jestli je odchylka +-5% to je irelefantní. :)
     
  8. Na cz1 mám 6/2 a na cz3 7/5, na ga5 8/2 nic bych v tom nehledal a stejně padají i apis, zeus. Že by to byl ban, ne. Prostě je to tak, že stejná výbava tě může přijít 2x, 3x dráž než ostatní. A nenaděláš nic.
    Optimus236-LOVEC dělej zety o dvojnásobcích, klikej je při slevách a ono se to otočí, neboj.
     
    Naposledy upraveno: 15/10/16
  9. Borat

    Borat User

    Tak ďakujem vám za odpovede.
    Optimus236-LOVEC skús sa ešte posnažiť a uvidíš, že ti to prinesie aj odmenu vo forme havoc :)

    Tému považujem za zodpovedanú.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.