Zpetná vazba HELIX akce 3x LF-4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem trcpuf, 18/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trcpuf

    trcpuf User

    Zdravím, nikde sem se to nedočetl a tak píšu sem, otázka zní jak často ( přibližně ) bývá akce na helix LF 4 trojnásobná šance? Nebo prostě akce na LF 4 ve sběru truhel. Díky za info popřípadě přesměrování na fórum kde je tato odpověď a ne zase plno blbostí kolem...
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    To ti nikdo presne nerekne jak casto nebo kdy bude. Muze se stat ze bude 1x mesicne a nebo ze treba pul roku nebude.
    Na takove akce zadny presny kalendar neni. Sleduj hru a poznas.
    Takze zadne blbosti okolo jsem nepsal.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  3. už dost dlouho jsem neviděl akci na lf4 na dvojnásobek, předpokládám, že tato akce byla zrušena po nahrazení akcí HELIX trojnásobek.
    jak psal Belgam, nikdo ti přesně nepoví četnost těchto akcí, dle mého odhadu je akce Helix trojnásobek tak jednou za 3-4týdny. ale statistiku těchto akcí si již nevedu, takže je to pouze můj tušený odhad.
     
  4. trcpuf

    trcpuf User

    :/ dík za info no, já jen že sem sebral o nedávném trojnásobku šance sebral 400 beden a nic... A poté dalších 300 a nic.... Tak se du smířit s tím že nikdy LF4 mít nebudu a můžu přestat investovat, a na cz1 je to celkem prima být bez LF4 když vám tak 3/4 hráčů začnou dávat za 60 000 a zbytek za 40 000 tak asi mám šanci si zahrát......
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Zajimave jakou ty mas smulu, tolik beden a nic. Nebo je pravda jina, od zalozeni uctu sebrano 192 beden.

    Cim vic beden napises, neznamena ze je neco spatne ve hre. Znamena to ze lzes.
     
    -FOXSAMURAI- tohle ocenil(a).
  6. trcpuf

    trcpuf User

    192 mám jenom za včera ty vtipálku, měl by ses líp orieontovat v bb webu ;) , přes 1200 beden koupených, zbývá 460 to děla??? Matematika pátý třídy..
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Za vcerejsek jich tu vidim pouze 75.
     
  8. trcpuf

    trcpuf User

    tak to by chtělo rychlejší servery pro aktualizaci, to bude asi tím že i když nakoupím U. Při akci tak v momentu můžu koupit jen materiál za U. bez akce a pak se odsekne a mám další U. k dispozici
     
  9. Z vlastní zkušenosti mohu říct že pokaždé když jsem si koupil uri a následně klíče tak mi to vůbec nepadalo...jo možná 1-2 na +-100 beden při akci. Takže jsem se na to vybodl a vždy kupoval klíče jen za našetřené uri, nikdy jsem snad nešel přes 50 beden, jak to nepadá tak to nesbírám. Momentálně jich mám 33 za tu dobu co jsou ve hře, takže dlouhá doba...ale proč se za něčím honit a cpát do toho peňouzky když tě to pak omrzí, nic by se nemělo uspěchat :).

    Btw: Kolik mám nasbíráno by mě celkem zajímalo, no pokud by jsi se Belgy nudil a mrknul nezlobil bych se, víš jen ze známosti :D. Né vtip, máš práce nad hlavu a důležitější věci na kontrolu :).
     
  10. Łïmïtlεşş to by zaujímalo asi každého kolko má kdo bedieň hlavne tých ktorým to nepadá ako napriklad mne :D
     
  11. trcpuf

    trcpuf User

    proč se do toho hnát? protože sem na CZ1 kde je 4/5 hráčů tě napadne s LF4 který dávaj v jejich podání za 50-70K a zbylých 1/5 dává s "pouhých" 30K......a ano tohle potkám den co den hodinu co hodinu, a můžu mít klidně 1 000 000 štítů s full LF3 s max 20K a mám se jim rovnat? to pak právě ta hra člověka omrzí když si ani hodinku v klidu nezahraje bez toho aby na něj bafl hráč co mě zbourá do 7 vteřin.... nevím jak je to na ostatních serverech ale na cz1 JE minimálně 7/10 hráčů co ti pošle víc jak za 40K
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    7 vterin na tvoji vybavu hrac s LF4 nepotrebuje.
    Jinak ze jsi lhar uz jsem psal a dnes jsi me o tom presvedcil 2x.
    Tema stejne nikam nesmeruje a autor tematu ma pauzu na pekne dlouho.

    LOCK
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.