Helix + darček

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħũŗĕį, 13/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň keď si chcem zakúpiť uridium s poukážkou 15% čo sme dnes dostali ako darček napísalo mi to: Aktuálne beží špeciálna akcia, preto pri nákupe nemôžeš použiť poukážku! Skús to prosím neskôr ešte raz. Co to má znamenat ved nato je ten helix nie ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Poukážky sa nedajú použiť počas takýchto akcií bohužiaľ.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. aj mne to napísalo.....zasa zbytočná poukážka na zľavu....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Osobne si myslím, že to presne takto plánovali HELIX a poukážku ale zabudli na to, že v hre je restriction na poukážky počas akcií takže to nevyšlo no.

    Nemusíte to každý prísť teraz prosím písať ako nanič je BP a pod... hádam je viac než očividné, že plánovali to dobre ale zabudli na maličkosť no.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. maš pravdu, celkom sa teraz snažia.....hra ide pekne, až na ten olej je to v poho
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Mne to nevadi aspoň som ušetril € a nic som si nekupil ani nekupim mozem si radsej nieco trochu uzitocne kupit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No mám info, že to bol plán ktorý bohužiaľ nevyšiel a nikto nemyslel na tento problém, po pravde ja som ani netušil, že existuje takýto block počas tíchto akcií. Vraj ešte sa pokúsia to opraviť pre USA servery, ktoré ešte len čaká HELIX a tam kde už HELIX bol tak skúsia niečo vymyslieť asi. Ale netušim ako to dopadne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ďakujem za info a bolo by najlepšie keby sa helix zopakoval a zlava vy sa dala uplatniť :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Já už nakoupil a sleva nikde omg zas. o_O
     
  10. Borat

    Borat User

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.