Helix (MHH) akcia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Wrecking.ball, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den

    vcera sa konala helix akcia na miesto Mega happy hour. Na globalnej europe2 trvala od 20:00 do 21:30 a potvrdil mi to zatial kazdy koho som sa pytal.

    Este 21:28 som otvoril uridium stranku a videl akciu, zatvoril som to a otvoril znovu ci to je naozaj stale. Akcia bola. Nakupil som uridium za 25eur a na ucet mi v 21:29 bolo pripisane uridium. S jednym problem. Pripisalo mi len 75.000 uridia bez akcie. Hned ako som to kupil som uridium stranku skontroloval a akcia tam stale bola.

    21:30 akcia HElix zmyzla, no uridium mi nepripisalo. v hodnote akej malo .

    Napisal som na payment podporu, z nejakeho dovodu nie je mozne pridat moj komentar nikde, takze rozhodli bez toho aby som im opisal situaciu. ich odpoved je "V tom case sa nekonala ziadna akcia"

    Moja bilancia pise nasledovne
    24.01. 21:29 Banking (T697897937)+ 75,000 U.

    takze je jasne vidiet ze som to stihol do 21:30

    ID uctu: 32895591

    Prikladam odpoved z podpory a moj ticket ku ktoremu sa nemozem vyjadrit.

    Dakujem za pomoct

    [​IMG]
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  2. Je zakázáno tady uveřejňovat komunikaci s podporou. Pozor na to.
     
  3. Korben

    Korben User

    Je pravda že komunikácia s podporou tu nemá čo robiť, no aj tak neviem ako by sme mali pomôcť. Na fóre platobnú oblasť nevidíme a ani neovplyvníme. V tomto má jediné slovo platobná podpora.
     
  4. Ahoj Korbean

    Ospravdlnujem sa za zverejnenie konverzacie.

    1. Viete mi potvrdit ze sa vcera 24 konala helix akcia 1.5h na ge2 od 20:00 do 21:30?

    2. Ako mozem komtaktovat payment podporu kde jej mozem opisat situaciu? (Pri vytvarani tiketu neni mozno opisat problem ani odpovedat na ticket)

    3. Ak sa konala akcia do 21:30 preco mi povedali ze akcia sa nekonala? Alebo neobdrzali platbu? Potrebujem dodat vypis z paypalu a potvrdenie o kupe uridia?

    Ide mi iba o to ze akcia sa konala potvrdil mi to zatial kazdy no ja to nemam ako podpore napisat. Napisem im rovnaky ticket a zase to zamietnu. Preto by som potreboval pomoc na fore kedze nemam ako plnohodnotne komunikovat s payment podporou a uzavreli ma bez moznosti odpovede.

    Dakujem
     
  5. Korben

    Korben User

    My informácie o časoch nemáme, no kolegovia mi potvrdili tvoj popis času. Ja by som videl problém v tom, že presný čas nákupu bol 21:29:51. A pravdepodobne kým sa spracuje bónus, tak to systém už nezaznamenal a tak ti bónus nepridelil.

    Môžeš sa na to opýtať na hernej podpore, no tam je problém že k platobnej oblasti nemajú prístup a netuším čo vidí platobná podpora a aká tam je časová odozva na spracovanie požiadavky na bónus. Práve preto im žiadnú akciu neukazuje.
     
  6. Pytal som sa pre istotu znovu par ludi a kazdy mi potvrdil ze akcia trvala 90minut.

    V bilancii som prijal uridium v casovom limite preto si myslim ze stale som v danom intervale.
    24.01. 21:29 Banking (T697897937)+ 75,000 U.

    Chapem tvoj argument na casove spracovanie, a suhlasim snim. Moj argument je ze ak som prijal zakladne uridium 21:29 mal by som podla mna prijat aj akciove uridium.

    Mozem sa ta teda spytat co odporucas alebo kde by som to mohol dalej riesit? rad by som to riesil na Payment podpore ale ako vravim, odpisali mi ze nenasli moju platbu a nekonala sa akcia, a na obe odpovede viem dodat dokaz ze sa konali. No problem je ze nemam to kde tam napisat ani im nemam ako odpovedat. kedze v tickete sa vyplnuje len cas atd. a nikde nemozem napisat situaciu.

    Takze mozem skusit napisat na podporu?

    Pre mna nie je 25 eur malo, a musim isty cas pracovat aby som si to odrobil preto by som to rad vyriesil.

    Dakujem za pomoc
     
  7. Korben

    Korben User

    Každý musí robiť, aby zarobil, ja tiež nemám nič zadarmo. ;)

    Na podporu môžeš skúsiť napísať. Na platobnej asi rozhodnutie nezmeníš.
     
  8. A to ja velmi dobre viem, preto dufam ze chapes aj ty moju situaciu a preco som sa to rozhodol riesit.

    Dakujem. Napisem na podporu
    S pozdravom
    Stanley happy.hunter.respawn
     
  9. kedy bude dalšia táto akcia ?
     
  10. Na tvojom mieste by som to išiel riešiť s právnikom, iba takto donútiš spoločnosti aby ti dali to čo ti patrí ;) ak je napísane do 21:30 tak aj keby si to kúpil 21:29:59 TAK TI MUSIA PRIPÍSAŤ ODMENU, nikde tam NENI napísané že musíš napr aspoň o jednu minútu skôr pred skončením akcie, čiže to čo spravili je trestný čin.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jack: V neděli bude MHH od 19:00 do 20:00, víc ti nikdo neřekne.
     
  12. Korben

    Korben User

    METALLICA34, Zisti si prosím, čo to je trestný čin a nepíš tu hlúposti. :rolleyes:

    A vyjadrovať sa k príspevku, ktorý bol riešený 25.01.2016, je trocha dosť mimo.
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Korbene promiň, ale Podovd je trestný čin. ;)

    Druhá část Trestního zákoníku; Hlava V; paragraf 209. :)

    Problém s podvodem je, že se špatně dokazuje. :)
    Samozřejmě pokud uznají omyl, je to ok, ale pokud zavčasu nakoupil a bude mu odmítnuto dát, co bylo nabízeno, či možnost vrácení peněz, pak zákon je zákon. :)

    V tomhle má Metallica pravdu.

    (mimochodem nebyl by to jediný trestný čin, kterého se BP pravděpodobně dopouští, jak jsem již zmiňoval ohledně uchovávání dat ke kreditní kartě i bez svolení majitele. A také s tím nikdo nic nedělá)
     
  14. Korbene, Takže keď je v obchode napísane že ak produkt stojí 1,60€ ale keď kúpiš 2 tak jeden stojí 1€ čo je spolu 2€ ale zaplatíš 3,20€ tak je to naprosto v poriadku v medziach zákona ? Bol to len príklad
    Badmaniak to nieje všetko, k tej kreditke ti ešte aj bez tvojho zvolenia predĺžia balíček aj keď ho máš vypovedaný ;)
     
  15. svi1

    svi1 User

    Badmaniak
    VOP v bodě 3.
    Podle mě nechávají tyto informace z takovýchto důvodů. Aby v případě odvolání oni splnili povinnost včasného vrácení prostředků metodou, který byla k platbě použita.
    Dále VOP 1.2.3
    Tohle je možná vytržené z kontextu, ale napsané to tam je.

    Nejsem právník, nehodlám se v tom šťourat. Jen poukazuju na VOP.
    Uchovávání platebních údajů je zcela běžné.
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    No moment. Samozřejmě souhlasíš se zpracováním osobních údajů. Mají nárok na tvé jméno, pravděpodobně číslo učtu (jak píšeš), ale ROZHODNĚ NE na údaje z kreditní karty!!! Ano, můžeš si tam je nechat uložit, ale pokud s tím nesouhlasíš, tak toto je trestný čin. Ne-li přímo krádež, pokud ti přes tyto údaje účtují další balíčky služeb, které sis neobjednal (a ne vždy tam bylo to upozornění, které jim ale stejně pravomoc nedává).
    Nad tímto by se někteří hráči měli zamyslet a případně právníci trošku s BP "pohovořit". :)

    Prakticky jediná možnost by byla, že by měl hráč trvalý příkaz, ale údaje z kreditní karty musí jít anonymně. I pokud schválíš jejich uschování si nejsem jistý, zda to je košer. Rozhodně je ale trestné, že si to tam nechávají sami od sebe, aby za týden ta data použili (bez vědomí uživatele, bez potvrzení) a zaplatili s nimi prodloužení balíčku. Takto elektronické platby fungovat nesmí...
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  17. Presne Kreditná karta by mala byť uložená na tvoj príkaz tým že za ňu nesieš zodpovednosť a nie že si ich nechajú aj keď to zamietneš, tie informácie čo tam majú z tvojej karty stačí na to aby si za to mohli objednávať a platiť internetovo
     
  18. tak to je husty hoši toto normalne jste me odradily cokoli si tady kupovat. nikdy se mi nic takoveho nestalo a potomto příspěvku už ani nikdy nestane pač toto je fakt HUsty
     
  19. Tak ja som si Doubly jeden týždeň a ďalší zľavák, obidve som vypovedal a i tak mi Doubly a aj zľavák predĺžilo, najlepšie na tom bolo že mi to strhlo ale nepridalo bonus :D odvtedy som nič nekupoval
     
  20. svi1

    svi1 User

    Pánové, téměř dekádu jsem pracoval v bance a přímo s platebními kartami (ať už debetními či kreditními) jsem pracoval dva roky. O zneužití karet toho vím více, než pravděpodobně vy tři dohromady (neberte to prosím jako urážku, ale jako fakt). Sám používám platby jak jedním, tak druhým typem karty. Uchovávání údajů je naprosto běžné a normální. Některé společnosti dokonce mají povinnost uchovávat data a platební historii několik let z důvodu zpětného dohledání plateb atd. Nemá smysl o tomto debatovat.
    Zneužití platební karty, to je zcela něco jiného. Pokud toto nastane, máte možnost se bránit podáním požadavku na vrácení platby jak ve vaší bance, tak tak i postupem uvedeným ve VOP (řešil jem nejedno zneužití či neoprávněné ztržení finančních prostředků z karet).
    Rozhodně ale nezamněňujte uchovávání platebních údajů bez vašeho "vědomí" za trestný čin. To je to jediné co chci uvést na pravou míru.
     
    Korben tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.