Hercules-možnosti získání

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Zajímalo by mě z čeho všeho může hráč získat herculy (kromě gg). Jeden hráč má totiž docela dost herculů jenže nemá kappy ,takže teď přemýšlím,kde ty designy vzal ale nic,co by to vysvětlovalo mě nenapadá...Nějaké rady? :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Čo je to dosť ? Kto je to , jeden hráč? Vieš dobre že vešteniu a pozeraniu do gule sa tu nevenujeme. ;)
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    A co takhle presny nick hrace?
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Aha je mi to jasný vám se rozbila věštecká gula :D

    Dost znamená 9 herculů a žádný gg..

    Belgam viz screen,servr GE
    [​IMG]
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    On nema Kappy? Pises tu jen bludy a snazis se o neco?

    Protoze tenhle hrac ma docela dost Kapp za sebou. A to 33.
     
  6. Korben

    Korben User

    Sentiero Ten hráč ma kopec brán na dizajn, jediné čo nemá, sú brány za ktoré by mal krúžky. Ak hráč nemá krúžky za brány, to ešte neznamená že by brány nerobil.;)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Belgam ne nepíšu bludy,píšu jen to co jsem viděla a co mě udivilo,proto se ptám(viz screen-žádný gg)..

    Podle tebe se snažím jako o co? Víš co, ani mi to neříkej, nezájímá mě to,pokud se se mnou hodláš bavit takovým stylem a způsobem..

    Já jsem se slušně zeptala a uvažovala nad tím proč tomu tak je, o nic se nesnažím.Kdybych viděla že má kappy ,tak to vůbec neřeším a nepřemýšlím nad tím.

    "Velký dík" za "slušnou" debatu.

    Korben aha to jsem nevěděla,já myslela že kroužky se zobrazují každýmu,tak proto mě to udivilo..Děkuju
     
  8. Korben

    Korben User

    Sentiero Zlatá biblia :D
    Toť vysvetlenie.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.