Herkules

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ==PERSEUS==VSA==, 4/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám taký maly dotaz k GG Kappa.Kamoš má momentalne 74 Kap cca a má 8 herkulov.Posledného dostal v Kappe č. 55.Prestáva ho to baviť a chce s tym skončiť.
    Je možnosť že sa niekde zasekol v systéme a mu to proste nedá???
     
  2. FĐ_ĞΦđ

    FĐ_ĞΦđ User

    nie proste ta systém asi nemá rád :D
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    A on kamarad je na tom hodne spatne, kdyz za nej musi psat nekdo jiny. :D
     
  4. FĐ_ĞΦđ

    FĐ_ĞΦđ User

    možno ho drží magia ktorá nepušta herculesi :D ale nie veľké ot :D sorry :D
     
  5. Ale tak ma to štve i za neho je to hrač,ktorý hraje už dlho a stale sa nam jeho pomoc hodi keďže je full okrem tych herkulov a on sem pisat nechce lebo že vraj sa tym nič nevirieši a neviem čo sa do toho FD miešaš chcem sa baviť s nejakym adminom ktory mi vysvetli čo sa mohlo stat a nepotrebujem žiadne blbe dotazi
     
  6. FĐ_ĞΦđ

    FĐ_ĞΦđ User

    proste možeš sa baviť z adminom ale on ti povie presne čo ja
    proste ten systém nema chyby
    a takže to znamená že ta nema rad
    alebo nwm alebo nemaš štastie ja nemožem za to že som ja z 12 kapp vytiahol 10 herculesov :D
     
  7. Warho18

    Warho18 User

    Tak nech skusi robit celu branu bez LF-4 a skinov na stihacky a mozno sa mu viac postasti :)
     
  8. FD nevijadruj sa lebo ked si to lepšie prečitaš nejedna sa o mna ja už som davno full
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Koukam ze autor nepochopil,ale stejne to nema cenu, protoze kazdy si ma resit sve problemy.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.