herní E-mail CHYBA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ”ČęrvęnýĐraķ„, 18/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    chtěl bych se zeptat zda-li má někdo podobný problém jako Já dnes se mi vůbec nechtějí načíst zprávy v herním E-mailu píše mi to stále že:" Vyskytla se neznámá chyba.Rastartuj načtení zpráv kliknutím na OK" nicméně i po tom se to jen celé zopakuje případně se celá stránka zdeformuje každopádně zprávy to nenačte.

    Pokud nás bude více pak poprosím moderátory zda-li by mohli podniknout nějaké kroky k nápravě děkuji Dráček.

    Hraji na serveru CZ-1
     
    Naposledy upraveno: 23/8/14
  2. kkillikk

    kkillikk User

    Zdravím mám stejný problém nenačítají se mi emaily v hře ani nemám kontakty v herním okně jedná se o server CZ2
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    cz1, stejný problém - nenačítá se herní mail ani kontakty ve hře. nicméně tenhle problém tu už několikrát byl a po restartu bylo vše v pořádku.
     
  4. Dobrý den
    Mi to dnes taky udělalo
    a nejde mi to vůbec
     
  5. Zdravím,
    mě to též celý den dělá :( , mohlo by to možná být i vyskoým připojením uživatelů, neboť se mi zdá dnes ten server nějaký pomalý (cz3)
     
  6. Korben

    Korben User

  7. »vojta«

    »vojta« User

    mě to na cz1 už funguje vše jak má, jak jsem říkal - už to tu párkrát bylo a do rána to bylo v pohodě :)
     
  8. kkillikk

    kkillikk User

    Zdravím tak mě opět nefunguje email ve hře a ani nemám kontakty v herním okně i když včera po 23:00 to fungovalo.Server CZ2
     
  9. Tak já mám stejnou chybu, CZ1 servr nenačítají se maily, přepnutí na cokoli v neherním okně 20-30 sek čekání. Přihodit do aukce 20 sek. Ve hře lag 20 sek. Paměti jsem pročistil komp restartoval, rychlost internetu přeměřil. Nic nepomohlo.
     
    kibubumaster tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    kkillikk a *G*O*L*E*M*. Vyse kolega zadal ty kteri hlasi problem, at editaci doplni do svych postu ID. Bez nej nemuzete cekat ze se reseni problemu posune dal.
     
  11. kkillikk

    kkillikk User

    moje ID:65668761
     
  12. [​IMG] 56792707, CZ1
    Jo a před chvíli mě hra sama vykopla, odhlášuje mě to normálně až po cca 2 hodinách nečinnosti, teď to bylo rychlé, kolega z klanu se ani do hry nemohl přihlásit.
     
  13. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Brej den -kontakty dou ale email na CZ2 hlasi chybu a nenacte. [​IMG] 86655073
     
  14. Korben

    Korben User

    O problémoch v hre sa vie, treba počkať na opravu.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. Tak u mě se to vyřešilo, kontakty i maily začaly fungovat. Přechody v neherním okně v normálu ;)
     
  16. kkillikk

    kkillikk User

    Tak třetí den a stále stejné nemám kontakty ani nejde herní mail a ještě k tomu mám herní okno v angličtině.:cool:
    ------------------
    tak angličtina odstraněna opětovným relogem ovšem kontakty a nefunkční mail přetrvávají
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/14
  17. Tak a včerejší problémy opět tady. Celý den to bylo vpořádku a teď to samé co včera, nefunkčí zprávy, kontakty, prodlevy při přepínání mezi položkami v neherním okně. Je to nehratelné. CZ1
    [​IMG] 56792707
     
  18. Pravda, poslední dobou je to tu každý večer, než se cokoliv načte, tak to trvá +- 30 sekund. CZ3 ID 162010036.
     
  19. GE6 to isté :(
    ID:75373921
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.