HERNÍ KLIENT ne a ne a nejde

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 16/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. :( a je to tu ZASE = nenačtu se na mapu,kdybych se rozkrájela
    odkazy na FAQ jsou zbytečné - všechno už jsem dělala (jinak bych sem nepsala)
    od 6.30 a na mapu ani ťuk ! čekám věčnost a nic....
    a na zákl.stránce se nenačte ani galakt.brány,ani hangár vybavení.........
    copak se to zase děje ? ;)
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    **rozárka**: Včera jsem měl podobný problém. Mám doma Win 7 a včera večer po aktualizaci windows (bylo toho hodně) se mi nechtěl rozběhnout flash player. Nakonec mi pomohl restart PC.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Ucet mas v poradku, muze to byt aktualizaci nebo pripojenim, Nacteni trva 5 vterin a muzes hrat.
    Faq k necemu je a pokud hrac udela jen par veci , kdy pak nenapise jake udelal,tak se problem nevyresi.
    Takze ucet je v poradku a bez problemu ze strany BP.

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. mám LINUX a restart už nškolikrát.....:)...........a velké nic !
    -----------------------------------multipost
    BELGAMe já chci takýýý ! :);)
    mě to nejde a nejde :( (a všechno co se radí jsem popořadě provedla)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/14
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Máš možnost to vyzkoušet na jiném PC?
     
  6. tak to bohužel nemám :(, ale tomuhle PC nic není, normálně ...

    BELGAMe jedinej efekt byl, že's mě "vykopl" , musela jsem se přihlásit znovu = ale jinak to furt nejde :)
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ........a jsem v háji :(
    hovoří to tam na mě anglicky a jako správnej počítačovej analfabet vůbec netušim,
    co se po mě chce :) = klikám na odkazy v naději, že se ukáže tabulka atd. - marně :(..........
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Na stránce http://www.pingtest.net/ uvidíš obrázek a myší si najdeš Frankfurt (najeď myší nad ty jehlánky viz obrázev v odkazu co ti dal Belgam) a klikneš na něj. Buď ti to napíše "Error", pak ti nejede JAVA nebo máš blokovány porty, nebo ti to zobrazí výsledky. Pokud se dostaneš k výsledkům a nevíš jak zkopírovat obrázek, stačí když opíšeš Ping, Jiter a Packet Lost.
     
  10. njn, když ale mě se na tom odkazu obrázek neukazuje :(, taky jsem čekala že kliknu na frankfurt a bude :)
    ale frankfurt hooolt nejni o_O
     
  11. **rozárka**, mám linux a vše mi běží. CZ1-2-3, GA5
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    **rozárka** Mám len jednu radu, zavolaj si niekoho , kto sa PC rozumie. Ak nedokážeš podľa návodu urobiť ani ping test , tak vyriešiť problém bude dosť kruté.
    Skús si niekoho na to nájsť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. TRIXT

    TRIXT User

    **rozárka**: Pokud ti to neukazuje obrázek, tak ti nefunguje Flash player. Zkus ho přeinstalovat.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

  15. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Rozárka nedokáže udělat ping test, neb je to aplikace ve FlashPlayeru a ten ji prostě nefunguje, takže nic nevidí. Jak jsem psal, FP bych odinstaloval a znovu nainstaloval.
     
  16. Korben

    Korben User

    TRIXT Ty by si to urobil, len či to zvládne aj **rozárka**. Ako písala v prvom poste, tak odkazy na FAQ sú zbytočné, lebo už všetko urobila.
    No ak teda všetko urobila, tak to znamená že prečistila PC, že má aktuálne všetky ovládače a teda aj Flash player. Tak že preto som vo svojom poste nenapísal nič o ovládačoch a preto som sem nevložil ani odkazy na testovanie a aktualizáciu Flash playeru a javy. ;)

    No a práve preto ak píše že je PC analfabet, tak jej radím aby si na to našla niekoho kto sa PC rozumie.
    Inak to môže skončiť aj následovne :D

    [​IMG]

    **rozárka** Nič v zlom, nikto učený z neba nespadol, len pre rýchlejšie vyriešenie tvojho problému by asi bolo jednoduchšie niekoho zavolať. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: :D Moooc hezké, upřímně jsem se zasmál. Já myslím, že se tomu zasměje i Rozárka. Jen se již dlouho neozvala, takže netušíme, kam pokročila.
     
  18. vážení přátelé, ANO !!!
    jupííí - je 12.08 a já jsem na mapě !! :);):)
    nevim proč,ani jak, ale n a č e t l a se !!
    mimochodem KORBENku : chvílema si připadám, jak ta babča na obrázku !! ;)
    taky takoví trdlo, ale teď mám myš pevně v rukách :) (...........na chvíli ;) )
    TRIXTíku díííky za rady a snahu :), cením si toho
     
  19. Korben

    Korben User

    A opravil to ten Japonec Samosato alebo si inštalovala flash player ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. japonec KORBENku, japonec ! :););)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.