Herní klient nenačte herní mapu

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem †Ħøøđßøŷż†[F∑G™], 26/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj lidi, potřeboval bych od vás poradit s herním klientem. Instalaci jsem udělal podle hráče/hráčky Vibe (myslím si, že se tak jmenoval/a) Úspěšně se přes něj přihlásím do hlavní nabídky hry. Dostanu se do Hangáru, vše funguje jak má akorát se mi nepodařilo najít Galaxy Gates, kde se staví brány. Když kliknu na tlačítko Start, otevře se druhé okno s herním kalendářem a pod ním je "lišta" ukazující průběh nahrávání. Bohužel není vidět žádný průběh ani po 45 minutách.

    Popravdě naposledy jsem hrál DO před čtyřmi lety ještě na starém kompu a v prohlížeči Chrome. Když jsem si stáhl klienta a nainstaloval podle instrukcí, tak jsem se vůbec nemohl přihlásit. Akorát se objevilo bílé okno, které se ve 3/4 načtení zavřelo. Zde na fóru jsem se dočetl, že to může dělat AMD grafika. Podle toho, co jsem se dočetl na fóru, tak Klient dobře fungoval na starších ovladačích. Tak jsem vyhledal nejstarší možný ovladač a nainstaloval verzi 22.10.2 (bez úspěchu). Nakonec jsem skončil u nejnovější verze 23.7.2. Přitom jsem ještě nainstaloval Javu verze 20.0.2 64-bit. A nakonec jsem celý počítač vyčistil přes CCleaner Premium a restartoval. Bohužel se objevil problém, který jsem popsal víše a už nevím, jak postupovat dál. I klienta jsem několikrát odinstaloval a reinstaloval. Bohužel taky bez úspěchu.

    Zde jsou nějaké informace, které asi budete potřebovat:

    ID účtu: 53582590
    Server: Skandinávie

    Současná PC sestava:
    Procesor AMD RYZEN 7 2700X
    Grafická karta ASUS Radeon RX 5700XT 8G
    Operační paměť HyperX 16GB KIT 3200MHz DDR4 CL16 Predator RGB
    Základní deska ASUS TUF X570-PLUS GAMING
    SSD disk WD Black SN750 NVMe SSD 500GB
    Počítačový zdroj EVGA SuperNOVA 850 G+
    SSD disk Samsung 970 EVO PLUS 1TB
    Operační systém Windows 10 x64

    Ještě jsem udělal test připojení internetu.
    [​IMG]

    P.S. předem se omlouvám za tak dlouhý sloh ale potřeboval jsem popsat, co všechno jsem s tím provedl a vyzkoušel aby jste mi dokázali, co nejefektivněji poradit a vyřešit tenhle problém.

    Předem děkuji za vaše odpovědi. Hoody
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. EleanorCZ

    EleanorCZ User

    Galaxy Gates najdes na herni plose jak mas policko PET a dalsi akce a veco
     
  3. Elwinek

    Elwinek User

    ono je to docela logicke ze se neprihlasis kdyz to nejede
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Díky za informaci :) Teď už jen zbývá dostat se na herní mapu.. :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jak jako nejede? Oni ten server vypnuli? Nebo jak jsi to myslel? Přece kdyby vypnuli server Skandinávie, tak se nepřihlásím na účet. Jen že já se přihlásím ale když dám Start tak se načte akorát herní kalendář s lištou Nahrávání..
     
    Naposledy upraveno: 26/8/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. †Ħøøđßøŷż†[F∑G™], tady máš odpověď na svůj dotaz:

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/problemy-s-pripojenim-pretrvavaju.115846/#post-997420

    ve zkratce - hra už je asi měsíc (možná i víc) pod neustálými DDoS útoky (podle oficiálního vyjádření BP). To znamená, že na tvé straně je, zřejmě, vše v pořádku, chyba je v serverech, protože jsou neúměrně přetížené a nemohou zpracovat požadavky, které dostanou. Znamená to, že se ti může povést dostat se do hry (což je někdy samo o sobě dost náročné) a aby ses dostal na mapu, tak je potřeba neskutečná trpělivost, štěstí a možná nějaký magický rituál :D. Trochu to zlehčuji, ale je fakt, že na mapu se téměř nedostaneš, jen v určité hodiny máš možná vyšší šanci.

    Doporučuji ti pročíst si i toto vlákno, abys byl v obraze:

    https://board-cs.darkorbit.com/thre...ch-problemu-ve-hre.34666/page-189#post-997461

    Snad to trochu pomohlo :)
     
  7. 123zelenina, bohužel ani modlení k bohu, vyvolávání satanáše a praktikování hodně černé magie nepomohlo :( .
    Asi jsem málo věřící nebo špatný vyvolávač a mizerný čaroděj :D .

    Anebo jsou ty DDOS útoky nad moje síly :(. Jestli se nepletu, tak všechny servery na DO jsou pod DDOS útoky? Takže i kdyby šlo přehodit můj účet na jiný server, tak si stejně nezalítám.. :( I kdybych si založil nový účet, tak budu mít nejspíš furt ten samý problém.. Každopádně všem, kteří pracují na nápravě aby zprovoznili tuhle hru, držím palce a přeji pevné nervy :). Budu doufat, že se vám podaří vyhrát tenhle boj :).

    123zelenina, ale bylo to zajímavé čtení navečer a už jsem zase o něco moudřejší :). Mockrát děkuji za pomoc. Budu doufat, že teď mám klienta dobře nastaveného a připraveného spustit až bude hra opět funkční.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Už dlhšie sa nedá načítať herná mapa, nejde mi to ani s jednou loďou a ak náhodou sa mi to podarí tak nieto porty, jednotka mapa je čierna, lode sú v starom mode a hocikedy ma to z hry vyhodí. Mám i Premium a výhody z neho sú tatam. A tiež bonus za denné prihlásenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. mě to taly nejde načist sekne a nenačita tak čekam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).