Herní klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 1/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj, taky vám to spadlo a píše "plugin se nepodařilo načíst", nebo je to jenom u mě?
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Chyba pluginu nemôže byť globálna chyba hry :) V akom prehliadači hráš? Aký presne plugin to píše?
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    Píše to asi FP, běželo mi to dřív i bez Javy, takže ta by to být neměla a prohlížeč mám Operu.
    Verze:19.0.1326.63 - Při kontrole aktualizací se vyskytla chyba
    Aktualizační kanál:Stable
    Systém:Windows XP 32-bit
    fakt nevím, co se mohlo stát (myslím teď tu kontrolu aktualizací). Okno ale prostě najednou ruplo, bez varování, přitom Java test proběhl v pořádku a např. YT mi běží.
    -----------------
    Chceš ty výsledky testů ze vzorového příkladu?
    -----------------
    OK, tak už to fachá, po třetím restartu prohlížeče se to načetlo. Jak jednoduché :).
     
    Naposledy upraveno: 1/3/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    V plugine bude ale asi niekde chyba, skontroluj si verziu FP a pozri aj do pluginov opery, či tam nemáš niečo duplicitne a podobne. Pri Opere som sa s takýmto problémom ešte nestretol.

    Vo vlastnom záujme by som to skontroloval aj keď ti to už ide.
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    tak FP mám aktuální (12.0.0.70 – sedí k seznamu nejnovějších aktualizací), možná ho radši smažu a nainstaluju znova, je pravda že už mi padal i dřív, ale vždycky pomohlo znovunačtení stránky. Dále by asi neškodilo smazat chrome, stejně ho nepoužívám a možná se to hádá s tím pepperem, ikdyž není aktivní.
     
  6. Sid

    Sid Guest

    Big_Bass máš k tématu ještě nějaký dotaz nebo je již tvůj problém vyřešen?
     
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nemám, problém vyřešen, dotaz zodpovězen.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.