herni klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~ˇˇ~ˇˇ~peca~ˇˇ~ˇˇ~cz, 27/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
    1. zdravim chci se zeptat nacitase vam herni klient pri hre,videl jsem to aj na vic videi ze to dela, a nevim jak mam tu dat obrazek.
     
  1. Korben

    Korben User

    ~ˇˇ~ˇˇ~peca~ˇˇ~ˇˇ~cz tohle ocenil(a).
  2. cau te ja to pak napisu a poslu obrazek muzes log a moc dik.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Načo by sme to uzamykali, daný post podľa požiadaviek môžeš napísať predsa aj sem :)
     
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Mně se ten obrázek nezobrazuje, ujisti se, jestli je vložený správně, případně si ještě jednou přečti odkaz, který ti dal Korben "Jak vložit obrázek na fórum", dělal jsi to přes jiný server.
     
  5. Zafod

    Zafod User

  6. ne nezobrazuje ja to nahraju znova a dam to tam
     
  7. Zafod

    Zafod User

  8. »vojta«

    »vojta« User

    ~ˇˇ~ˇˇ~peca~ˇˇ~ˇˇ~cz je tohle tvůj obrázek? našel jsem ho na adrese, kterou jsi zde zadal, ale vyměnil jsem doménu 3. řádu "img" za "www" :)
    [​IMG]

    pokud ano, tak to se občas stane, že se takhle jakoby načítá stránka, ale pokud ti s tim jde hrát a neznérvózňuje tě to moc, tak bych to neřešil :D
     
    Naposledy upraveno: 29/3/14
    ~ˇˇ~ˇˇ~peca~ˇˇ~ˇˇ~cz tohle ocenil(a).
  9. jo je to muj obrazek jak sto tam dals? a moc dik, no hra mi de dobre jen nekdy se to totalne sekne a nekdy to ani nezaregystruji ze se neco nacita a nevim co se okolo me deje a mam opravu muzes uzavzit. dik
     
  10. Ahoj,,,mam problem se SKYLABEM,,,,nemohu upgratovat,,prometid,,,endurium,,,muze mi stim nekdo pomoct,,dekuji,,,za rsdu
     
  11. »vojta«

    »vojta« User

    kapusta1961 přečti si Skylab a pak piš do příslušně diskuze, tady se řeší něco jiného

    ~ˇˇ~ˇˇ~peca~ˇˇ~ˇˇ~cz klikl jsem pravym tlačítkem na obrázek, dal "kopírovat adresu URL obrázku" a pak tady na fóru stačí napsat [*IMG]adresa obrázku[*/IMG] bez těch hvězdiček a místo "adresa obrázku" jen vložíš adresu obrázku kterou jsi zkopíroval - ctrl + v
    jinak občas se to sekne každýmu :)
     
    ~ˇˇ~ˇˇ~peca~ˇˇ~ˇˇ~cz tohle ocenil(a).
  12. jo dik moc muzes uzavzit jo a dik.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    ~ˇˇ~ˇˇ~peca~ˇˇ~ˇˇ~cz očividne nemáš niečo v poriadku ale nebudeme ťa tu stále prosiť, aby si doložil údaje, asi je to pre teba ťažké ;)

    Taktiež poprosím bez tých výziev k locku, stačí povedať, že nemáš otázky.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.