Herní myš

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Arge«ft«Tomliiik, 24/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim,
    chtěl bych se zeptat jak je to s herní myší .. zda není při hře zakázána a je povoleno ji používat např. na protáčení UCB-RSB :) (na mysli mám postranní tlačítka u myši)
    Děkuji a Přeji Pěkné Svátky :)
     
  2. Arge«ft«Tomliiikřeknu ti to asi tak,VOP zakazuje používání maker,tak si to nějak přeber,sice nevím,jak by to BP zjištoval,ale každý z moderátorů ti zde řekne,že to nedoporučuje,herní myš si používej jen na vlastní riziko.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Používanie hernej myši je v poriadku, tiež ju mám (predsa nebudem pred hrou meniť myš :rolleyes:), makrá sú tiež povolené (bočné tlačítko je napr. ako tlačítko E a zapne Peta), zakázané sú scripty, kt. robia to, že po kliknutí bočného tlačítka sa vymení UCB za RSB a ešte k tomu pustí EMP, napríklad.
     
  4. Ja mám tiež hernú myš a keď si chcem nastaviť to tlačítko na napr. zapnutie PETa tak to nejde.
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Já mám kancelářskou myš. Mám tu mmj i tlačítko dvojího kliknutí tzn. kliknu jedním tlačítkem a je to jako kdybych klikla 2x , což se hodí např. na otvírání souborů atd. Ale tady v DO bych mohla takto naklikávat a tím pádem střílet jedním tlačítkem, to je zakázaný nebo ne?

    Myslím, že jsem takto nikdy nestřílela i teď mám funkci střílení dvojklikem vyplou, akorát v liště rychlýho nákupu jsem takto kupovala munici.
     
  6. Kubino, no makra jsou právě zakázána a to střídání ucb+rsb právě makra zajištují,proto jsem mu odpověděl,že tu myš má na vlastní riziko,pokud jí chce používat k automatizování více procesů do jednoho tlačítka,nevidím důvod používat makro na vyndání peta.


    Používání softwaru pro systémové nebo automatické ovládání her nebo jednotlivých herních funkcí (boty, makra), pro reprodukci nebo vyhodnocování her, herních prvků nebo obsahů, které jsou poskytovány na portálu, je zakázáno.


    Ono je problém kolikrát pochopit přesně nějaké pravidlo ,když z něj nelze uplně přesně vyčíst všechno,možná by bylo dobré se dotázat přímo do BP,jak to teda s makry je
     
  7. takže by mělo být v pořádku pokud budu mít na jednom bočním tlačítku UCB a na druhém RSB? ... místo číselného překlikávání ...vyjde to na stejno si myslím .. ne? :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    °~ĐaViĐ~°

    to si vygoogli ako sa čo nastavuje, zase tu nebudeme robiť podporu pre veci mimo DO.

    leaderOfcz2

    pochop rozdiel medzi makrom a scriptom, rozdiel medzi makrom na myši a makrom softvérovým (programovanie) a potom budeš vedieť ako som to myslel. Nemusíš ma poučovať v takýchto banalitách aj keď ti to asi vyhovuje a robíš to rád, že ;) Dnes ale nemám v úmysle sa hádať takže ti poprajem pekné sviatky a poviem, že tak isto ako si navolím tlačítko na H miesto E tak isto si ho môžem dať na myš. Pomenuj si to ako chceš, ak to človek vie môže si to nastaviť a nič tým neporušuje. Amen.
     
  9. Okey, Děkuji a přeji Šťastné a Veselé :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.