Herní myš

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SauronL, 26/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SauronL

    SauronL User

    Rád bych požádal o nějakou radu jak si na novou herní myš nainstalovat kupř. x4 a rsb.

    Myslím tím, že tam mám 2 speciální tlačítka a nevím jak si na ně mám dané zkratky nastavit.

    Někdo mí říkal, že si k tomu potřebuji něco stáhnout, k moji myši jsem hledal, no nic jsem nenašel(asi jsem nehledal pořádně :D, jak jinak)

    No každopádně ocením jakékoliv přesměrování, link nebo něco. Děkuji :)

    Myš: E-Blue Auroza , Pro Gaming Mouse
     
  2. SASFIRE

    SASFIRE User

    Nevím to jsitě já takovu myš nemam,ale určitě je to zakázane ty zkratky se nesmí používat
     
  3. To mi ches povedat SASFIRE že nepouživas skratky ? a zakazane su neni ved ich použiva každy . S nevim ako to tam na tu mys naprogramovat :(
     
    Naposledy upraveno: 26/12/14
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Nesmíš mít pod jedním tlačítkem rsb s x4 tak, že po stitkutí onoho tlačítka ti to vystřelí oboje zároveň a automaticky ti to bude míchat.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Doporucuji si precist VOP.
     
  6. SouronL .. taky jsem to zkoušel nastavit a nejde, jde to nastavit pouze na klávesnice, nikoliv na tlačítko myši :)
     
  7. Korben

    Korben User

    SauronL Na to by si si mal prečítať návod k myši, pokiaľ k tomu stiahneš program, tak už riskuješ blokáciu účtu.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.