HERNÍ OKNO

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†«•Bl4ck•»SGC™«†», 1/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Možná trochu ot,ale jen taková drobnost.Normálně hraji na cz1 a celé dopoledne jsem hrál normálně. Večer jsem to pustil a nespustí se herní okno. Vyzkoušel jsem všechno možné a nejde to. Zkusil jsem se přihlásit na cz2 a herní okno naskočí. Jediná věc co mě udivuje, že mi nejde občas spustit speedtest na Norimberk a na ostatní místa to jede normálně.Pak zkusím znova test a ono naměří běžné hodnoty.
    id cz1 - 63023897
     
  2. Korben

    Korben User

    duogamers Aj keby som bol úplný analfabet , tak ak by mi hra išla na jednom PC a na druhom nie, tak chybu by som hľadal v tom druhom PC a nie u BP. :rolleyes:

    Podľa toho čo si napísal , tak ak ti na sporáku nepôjde na jednom horáku plyn a na ostatných ti pôjde, tak určite bude chyba v plynárňach. ;)

    HEROBRINE Na čo sem píšeš , ak sem nevložíš žiadne výsledky testov ?
     
  3. duogamers

    duogamers User

    Korbene, já si nedělám z vás srandu, já jen chci, abyste to opravili :) Zítra dodám flashplayery a všechno ke všem 4 zařízením :) Tak vám přeji dobrou noc :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Ty si myslíš že ja som nejaký údržbár ? :D

    Tak to nie som , tak že žiadne podstatné informácie od hráčov tu nevidím a tak pristupujem k uzavretiu témy a jediné odporúčanie je .

    Komu hra nejde, ten si pekne počká kým to pôjde, či už je chyba v internetovej sieti , alebo u BP.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.