Herní Učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 24/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baghira Ano tady na forum píšu ze svého jména,ale jinak na svém hlavní učtu nejsem.jak mne to vykoplo ze hry tak po novém přihlášení jsem sice pod svými přihlašovacími udaji,ale uplně na samotném začátku lvl1 a lod liberátor a nic odehraného na Místo lvl21 a full vybava.Nechápu to.stalo se mi to ve čtvrtek odpoledne někdy po 14h.
    a skutečně o těch Bugách abych získával nepovolené výhody ve svůůj prospěch nic nevíma neumím to ani používat.a to navích jsem si ještě v tomto týdnu pořídil premko na půl roku a dva různé slevové balíčky k tomu.je to nefér musí to být omyl.
    nicméně mi stejně asi nic nezbude než čekat až mě odblokují a zda vůbec.
     
  2. Nepřihlásil ses jen na jinej server?
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    [†Marquez†] To ano, nic Ti jiného nezbývá, než jenom čekat, pokud Tě neodblokují.
    Jestli se Ti to stalo po prvé, pak by to nemělo být, na moc dlouho. Možná na týden.

    Pokud je to tak, jak píše Delta-7925H, klikni vlevo hore na ikonku zeměkoule.
    Na hlavní stránce. Pak pod tím, se Ti rozbalí ponuka všech serverů.
    Ten svůj původní spoznáš podle toho, že budě zabarven na modro.
    Neoznačené servery, kde si ještě nehrál, budou zabarveni na šedo.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
    bhagira22 a Forkys=Krysa-ožralá tohle ocenili.
  4. Kernys

    Kernys User

    To si napsal pěknou blbost :D Forum není propojené jen s jedním serverem. Můžeš mít více serverů na jedno forum. Nemyslíš, že by byla ptákovina dostat ban i na forum? :D
     
  5. Delta Příteli Máš Moje Obrovské Díky a Obdiv,ty jsi Mne Vyloženě zachránil.Já se tu už od Čtvrtku Odpoledne Stresuju ani Nevíš Jak a to jsi Měl Slyšet jaký Obrovský Balvan Mi Nyní Spadl ze Srdce.Když už jsem opět na Svém Hlavním Velkém Učtu.se Mi Náramně Ulevilo.
    jak píšu jsem jen základní uživatel PC a pokročilé věci neovládám at už se to týká programů a systému natož pak používat nějaké Zakázané Věci zde ve Hře. Ještě jednou Velké Díky.Mám se toho co Učit.bylo to vyloženě v překliku Serveru.
    vše Vyřešeno. Lock na toto. Díky.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Kernys když si tak moudrý, vysvětli mě nechápavému, jak se dá dostat na fórum, když máš ten ban na účet? o_O
    Protože ban na účet se dává na ten, z kterého píšeš na fórum. A to ovlivňuje úplně vše servery, na kterých hráš.

    Jenom přes svůj účet, jako je ten můj -baghira2-, se lze dostat přímo na fórum, po přihlášení se na hlavní stránku.
    Protože bez přihlášení se na svůj účet ve hře, se jinak na fórum dostat nelze. Teď vysvětli Ty mě, o čem tady mluvíš?

    Hráč již zde vyřešil svůj problém. Není už víc zapotřebí, rozebírat to tu. Příjemnou hru a příjemný lez vesmírem, pilote.
     
    bhagira22 a Forkys=Krysa-ožralá tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já někde někoho obviňuji? Ne né? Kde? koho? Z čeho?
    P.S. Alespoň tu nepíšu nepravdy a lži jako ty? ban na 28 dní? v únoru ne ? A pozor na přestupný rok. omg lul....
    Jsem zvědav, jestli má tento hráč opravdu ban a hlavně za co.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    [†Marquez†], co ti to píše za chybu, když se chceš nalogovat? nebo sem hoď nick a server?
     
  8. Forkys

    Forkys User

    Jak si zde ty příspěvky pročítám, tak evidentně to [†Marquez†] přesunulo na jiný server. Tímto považuji téma za vyřešené a uzamykám. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.