herný klient

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !-!BossOForbiT!-!, 22/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. presne ako hovorím nič nerobíte iba LOCK LOCK LOCK... a dokopy nič už niečo urobíte alebo sa vám nechce ako viem že je toho na vás moc ale spravte s tým niečo tak znova :

    admini nechápem vás už som spravil všetko čo ste chceli vičistil som všetko aj cez ten CCcleaner a proste nič furt to mám buglé :mad: už sa na to stažovalo asi 10 ludí a vy iba poviete : na BP neboli hlásene žiadne chyby... proste vy s tým nič neruobíte dal by som sem screenshot len mi nefunguje ten imageshack či čo to je :D al ako fakt urobte s tým niečo kontaktujte BP nič mi nejde na hrenom kliente!! :mad:
     
  2. Dynamic

    Dynamic User

    Tak se snaž tak dlouho,dokud problem neodejde. :D Oni to tu furt opakují tak to je asi problém u tebe. :)
     
  3. Keď ti moderátor fóra napíše, že chyba bola nahlásená u BP, tak bola asi nahlásená a musíš čakať na jej opravu. Keď napíše, že chyba je u teba, tak asi majú na to nejaký dôvod. Tak si odstráň zbytočnosti, premaž všetky histórie, skús aktualizovať flashe a čo ja viem čo, nový prehliadač..

    *Edit: Duplicitná téma - ihneď žiadam o Lock!
     
  4. -wariot-

    -wariot- User

    no je to nehratelne som zvedavy kedy sa to sprovozni
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    !-!BossOForbiT!-! odpověď jsi dostal tak proč zakládáš další zbytečný téma?
    Btw:To jsem jsi mohla přečíst nějáký jiný zajímavější příspěvky. A to je už prosím 3. téma co tady píšeš pořád to samé.

    Tohle teda máš ano?
    Pokud s tímto má problém 1000 lidí ,jak píšeš,tak o tom BP určitě ví a bude na tom pracovat. Ale o víkendu zřejmě ne.

    Jen pro tvou informaci modové/admini nemůžou za to že někomu něco nejde,takže než něco napíšeš bylo by dobrý si to uvědomit
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Já teda nevím, ale mě dneska jede všechno jak má. Je to první víkend po dlouhé době. Avast po mě chtěl aktualizaci Flashe, provedeno a pohoda. :)
     
  7. ja mám najnovšiu verziu Flashe playeru aj javy a nejde mi to

    ale robi sa mi to iba na GE6 išiel som na Globalná amerika 4 a tam mi to ide v pohode to len na GE6
     
    Naposledy upraveno: 22/2/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Sa prosím ťa nauč chápať písaný text.

    OT posty pomazané.
     
  9. konečne admin kedy BP tu chybu napravý?
     
    -wariot- a Uranis tohle ocenili.
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Ja nie som admin, ja som moderátor a doporučujem ti prečítať si celú tému znovu. Ako tu bolo spomenuté, cez víkend sa problémy riešia horšie ak ov týždni, jednoducho si bude musieť počkať. Do budúcna doporučujem lepšiu spoluprácu, to, že máš všetko aktuálne mi nič nepovie, ja potrebujem presné čísla.
     
  11. -wariot-

    -wariot- User

    nepovoleny odkaz zmazany a obodovany
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/14
  12. Logan

    Logan User

    Ja nie som zaiden programator ani Tvorca tejto hry takze s tym nic okrem nahlasenia neurobim.

    Ak Ti robi problem pisany text tak to nie je moj problem :mad:

    Btw ten imageshack Ti nefuguje alebo si natolko lenivy ze sa Ti tam nechce zaregistrovat ;)

    Tema uzavreta co sme mohli to sme urobili

    A az tu mienis spamovat, moze sa stat, ze budes mat "bugle" aj forum ;)

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.