HH a Fotbalový bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ††°ρsycнατσg°††, 10/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    mám dotaz jestli když je HH a fotbalový bonus a já si objednám U dostanu bonus při HH jestli se počítá i do fotbalovýho bonusu. Díky.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Odmena za futbalový bonus nie je okamžitá, t.j. vzťahuje sa na základné urídium bez bonusu HH.

    Príklad:
    Kúpil si si 1 SMS v hodnote 3700 urídia. Okamžite dostaneš 7400 urídia vďaka HH. Po skončení zápasu dostaneš bonus zo základných 3700 podľa toho, koľko gólov padlo.
     
  3. Ano přesně takhle jsem to myslel. Asi jsem se jen špatně vyjádřil. Šlo mi jen o to, jestli se při HH nebo MHH počítá zakoupené U i do akce při fotbalu. Děkuji za odpověď, víc k tomu nemám :)

    EDIT: Ještě doufám, že nemusím klikat na tu tabulku, ale stačí zakoupit U přes tlačítko Uridium... :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Stačí cez sekciu urídium avšak musí to byť počas toho, čo sa ti tabulka so zápasom zobrazuje.

    Máš ešte nejaké otázky? :)
     
  5. Jo tak ta tam běží celej den :) je to vše díky moc :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš za čo.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.