Hľadám EIC klan CZ 1

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem Likan., 11/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Likan.

    Likan. User

    Zdravím,

    Snád nemusím písať, že hľadám klan na CZ 1 a som EIC, aj keď som to vlastne teraz napísal :p To je jedno :D

    Najprv sa teda predstavím, môj nick v hre je Likan., DO hrám vyše 4 rokov, no problém je v tom, že vždy som mal veľké prestávky, takže nadšenie z toho, že budem FE netreba čakať. Aby som teda o sebe niečo povedal, trúfnem si tvrdiť, že som sebavedomý, rozumný, priateľský, čestný a hlavne progresívny. Aby som sa iba nechválil, tak musím priznať, že si beriem veci strašne osobne a som veľmi netrpezlivý, čo je pri tejto hre isto veľký prúser :D, no vždy prevažuje nútenie napredovať a robiť každý deň, ktorý sa napojím, nejaký posun, progres.

    Od klanu by som vyžadoval hlavne niečo čo mi schádza, trpezlivosť. Momentálne sa isto nemám právo radiť k elite serveru, no časom sa určite stane aj to :p Ďalej by bodli nejaké PON-y prevažne na 5-3, aj keď tam moc nechodím, ale aj k tomu raz dôjde. Daň mi nevadí akákoľvek, kedže očakávam obojstranne výhodnú pomoc. Milých, komunikatívnych a hlavne čestných spoluhráčov. Jn a trpezlivých... :D

    Zatiaľ sa teda naozaj nevenujem, dovolím si povedať, že ani nemám moc možnosť sa venovať klanu prospešným veciam. Som v štádiu huntenia uridia, ale isto by sa niekedy našiel aj čas na spoločné farmenie/lovenie a pod. chce to trpezlivosť somnou. Ach jaj, zas tá trpezlivosť :D No, ešte k tomu loveniu, som viac milovník ako bojovník. Lov má síce svoje čaro, ale viac ma baví vidieť ten progres...

    Tak, to by bolo asi všetko a teraz k mojej výbave, aj keď som zástanca toho, že do klanu sa priberá človek a nie loď.

    Vlastním... Snád všetko potrebné dohľadáte tu : http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=AzJIg&profileCheck=KhP1c&lang=cs , keby bolo potreba niečo viac, nie je problém :)

    Fúha, skoro som zabudol, mám mikrofón ako aj TS, lenže som ho neskúšal vyše 4 mesiacov a neviem v akom je stave, iba dúfam, že je ok :/
     
    Naposledy upraveno: 11/10/14
  2. JG52, napiš si :D
     
  3. [A†Ł] ††Aliancia Ł†† tiež by sme to s tebou skúsili ;-)
     
  4. Timanris

    Timanris User

    A do třetice, můžeš zkusit i nás :D
    [C&I] Karamelová Spoušť
     
  5. baty77

    baty77 User

    Klan Československá Legie Hrdinů /CSLH/- dříve velmi silný a dobrý klan, dnes se mu snažíme vrátit zašlou slávu... Jestli chceš, podej si přihlášku.
     
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Jestli hledáš klan tak zvol klan NASA corporation(já jsem tam náčelník)
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Mladý pán už v nějakém klanu je, jen se neobtěžoval to sem napsat.


    Btw: moc pochvaluji, že zase jde prohlížet všechny profily. :)
     
  8. Likan.

    Likan. User

    Nejde, prvotne som to mal nastavené, že to môžu vidieť iba ľudia, ktorých mám vo friendoch. Zmenil som to, nevidím najmenší dôvod utajovať to. Nepísal som nič, lebo mi to príjde bežné. Normálne sa s tým človek stretne všade. Inak, ako si už informoval, dá sa to dohľadať v mojom profile...
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Trochu OT, ale co se dá platný...
    Likan. to trochu pleteš, já nekomentoval to, že máš veřejné informace v profilu. Ale to, že i když hraji na serveru GE1 mohu si v klidu prohlédnout profily hráčů z jiných serverů (např. z CZ1). Což předtím nešlo, bylo nutné se přihlásit na daný server. ;)

    Btw: nezlob se ale nevidím důvod proč by ti co reagují na tvé hledání klanu měli klikat na tvůj profil a zjišťovat zda již nějaký klan máš. Potažmo když většina uživatelů má tyto informace neveřejné. Myslím že je daleko snažší a praktičtější napsat jednoduchý post s textem: Klan nalezen. :)
    Nevím co je na tom nic nenapsat a nereagovat běžného a normálního, mě to právě moc normální nepřijde. Pro mě osobně je komunikace ať už ústní či písemná dost důležitá a zásadní věc. I zpětná vazba je důležitá. Pokud by něco takového udělal moderátor, okamžitě by mu to zde někdo omlátil o papuli. Promiň, neber to ve zlém. :)