Hľadám Klan GA5 VRU

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem samex99, 5/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. samex99

    samex99 User

    Dobrý deň , azda som to pochopil spravne že sa to takto má písať hľadam klan hlavne na plnenie úloh ale aj nejakú tu pvpečku by som zvládol
    Lod : Goliath, Vegeance
    Dizajny: Diminsher, Lighting
    LVL : 16
    Výbava: Full Lf4, 8 iris , 1 havoc , PET, Full generátory, Seprom atd
    2xPatydril LF4,5xMagmadrill LF4,7xhyperplazmoid LF4
    Aktivita: 2-3 Hodiny denne
    Som Slovák ale tak kľudne može byť aj český klan
    Hlavne nech ste ako klan aktívny , mám discord ked tak
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ahoj na GA5 som vru. Len veľká škoda, že už nehrajem. Tak to sa bližšie, asi nespoznáme.
    Takže aktívny nie som a Discord nemám. Akurát mám Klan Bhagirátri, v ktorom som sám.

    Aktívna loď: Lightning. LVL: 17; Výbava: full LF4, 8 iris, pet, 8x Paritydrill, 8x Magmadrill,
    8x Hyperplasmoid. Rozumiem ako slovensky, tak česky. Iné lode: Citadell Veterán, Solace
    Spectrum, goliath Enforcer, goliath Bastion, goliath X a vengeance Revenge. Aspoň zatiaľ.

    Mám zrobenú jednu deltu. Pre Lightninga z delty, získal 1x modul na damage: DMG-VP01
    Lenže hra je v posledných 13 rokoch plná chýb a porúch, takže sa dá hrať len občas. Žiaľ.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    samex99,?? Ahoj na GA5 nehraju, na discordu mám permu, tak jen píšu, aby jsi se mnou nepočítal.:)
     
  4. samex99

    samex99 User

    Mňa to baví aj s chybami , hral som to naposledy ako male decko teraz ma aktualne pobavili moje body ked som tu na toto forum ako dieťa spamoval :D , Takže s nostalgickych časov sa mi to dobre hrá aj s chybami ktore má ta hra , no potreboval by som niekoho kto je aktívny takže dakujem za ponuky hoši ale potrebujem aktívny klan