Hľadám klan na CZ1

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G*, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahojte Hľadám klan CZ1. Firma nerozhoduje.
    som LVL 20 6 HH=>golik, venga, aegis, citadel, spearhead, nostromo
    PET LVL 15
    Výbava Full B02, Full LF3, 7 LF4
    9 iris, apis
    Formácie: Srdce , motýľ, diamant
    Premko: momentálne nie.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Mohu se zeptat na věk a jak máš nick ve hře?
     
  3. Majster_HROBAR[VIP]. na A je dlžen len mam zlu klavesnicu.
     
  4. Firma nerozhoduje? Ja myslim, ze jo, pokud uz hledas nejaky klan.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* hraješ to již delší dobu (3 roky)a výbavu máš slušnou. Momentálně jsi u EIC, myslel jsi to tak, že by jsi byl případně ochotný přestoupit k jiné firmě?

    P.S. Mohl by jsi mi napsat svůj věk?
     
  6. baty77

    baty77 User

    Jestli bys chtěl, pošli si přihlášku k CSLH, jsme na EIC, žádné přestupy tudíž nehrozí... Momentálně se snažím, jako zástupce náčelníka ještě s pár dalšími hráči, vrátit našemu klanu zašlou slávu a Ty by ses jistě hodil jako posila týmu :)
     
  7. JG52 (EIC), napiš :D
     
  8. áno som ochotný prestúpiť. tak to bolo myslené. môj vek 24 rokov.
     
  9. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Vím, že je to trošku OT, ale máš tam překlep, místo 8 máš psáno 9 iris. ;) Nemohl sem si to prostě odpustit... :D
     
  10. sry. stane se ale aj tak každý vie že iris može byť len 8 :)
     
  11. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Ja vím, já to nemyslel zle, jen mě to prostě nedalo no. :)
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    No, pokud chceš přestoupit k VRU, můžeš zkusit podat přihlášku do [★T7™] Team Seven ™. Jen upozorňuji, že kromě full výbavy je požadováno i používání TS. :) Viz.: (CZ1-VRU) [*T7™] Team Seven ™
     
  13. S TS problém nieje, ale nakoľko mám rodinu, nemôžem vždy rozprávať takže často som mute.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Není nezbytné komunikovat na TS pořád, však uvidíš jak to půjde. Nejsme zase tak formální. :) Záleží jen na tobě, zda chceš přestoupit k jiné firmě. Přeci jen to stojí nějakou tu čest. ;) Pokud by jsi se rozhodl, po přestupu podej žádost a odkaž se na tuto diskuzi.

    P.S. Doufám, že nejsi žádný průšvihář. :D
     
  15. nie to sa báť nemusíš. Vďaka vám za ponuky ja sa v najbližšej dobe rozhodnem pre nejaký klan.
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud by jsi se za námi chtěl přijít podívat na TS, napiš mi ve hře. Nik ve hře mám stejný jako zde. :)